Football Stats
Herb Criciuma
CriciumaŚr. pkt/mecz 1.85
Brazylia / Serie B15 sierpnia 2026 21:00
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Criciuma

2W — Criciuma3D3W — Goias

Streaki - Criciuma

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Criciuma — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Criciuma — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Criciuma — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Criciuma — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Criciuma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Criciuma — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Criciuma — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Criciuma — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Criciuma — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Criciuma — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Criciuma — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Criciuma — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Criciuma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Criciuma — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Criciuma — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Goias — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Criciuma

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Criciuma — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — powyżej 1.5 spalonych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Criciuma — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb CriciumaCriciuma10Herb GoiasGoias
07.04Herb GoiasGoias10Herb CriciumaCriciuma
25.10Herb CriciumaCriciuma12Herb GoiasGoias
08.07Herb GoiasGoias11Herb CriciumaCriciuma
01.11Herb CriciumaCriciuma22Herb GoiasGoias
13.07Herb GoiasGoias21Herb CriciumaCriciuma
31.10Herb GoiasGoias11Herb CriciumaCriciuma
15.07Herb CriciumaCriciuma10Herb GoiasGoias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Criciuma jest o 25% lepsza niż Goias pod względem odsetku wygranych meczów.

CriciumaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
1.60
2.00
1.80
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
0.40
1.00
0.70
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
54%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
15.10
12.20
13.65
Śr. faule/mecz
14.30
14.30
14.30
GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.20
2.15
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
13.90
9.40
11.65
Śr. faule/mecz
12.80
13.30
13.05

Ostatnie 10 meczów

Criciuma jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Criciuma u siebie
1.00 gola/mecz
Goias na wyjeździe

Progi bramkowe

CriciumaGoias
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCriciumaGoias
Match Corners AVG
10.59 (39/40)
10.70 (20/20)
10.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
85% (17/20)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
70% (14/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
67% (26/39)
65% (13/20)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
60% (12/20)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
51% (20/39)
60% (12/20)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
38% (15/39)
45% (9/20)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
33% (13/39)
40% (8/20)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
30% (6/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCriciumaGoias
Corners Earned Match
5.63
6.40
4.85
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
80% (16/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Corners Earned
225
128
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCriciumaGoias
Match Cards AVG
4.65 (40/40)
4.75 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
186
95
91
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Criciuma jest o 22% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemCriciumaGoias
Strzały / mecz
12.29
13.44
11.04
Strzały celne / mecz
3.71
3.88
3.52
Strzały niecelne / mecz
5.35
5.96
4.70
Skuteczność strzałów
8.5%
7.7%
9.4%
Strzały na gola
11.80
12.92
10.58
Strzały celne na gola
3.56
3.73
3.38
Strzały Over 10.5
60% (29/48)
68% (17/25)
52% (12/23)
Strzały Over 11.5
58% (28/48)
64% (16/25)
52% (12/23)
Strzały Over 12.5
50% (24/48)
60% (15/25)
39% (9/23)
Strzały Over 13.5
38% (18/48)
40% (10/25)
35% (8/23)
Strzały Over 14.5
31% (15/48)
36% (9/25)
26% (6/23)
Strzały celne Over 3.5
50% (24/48)
60% (15/25)
39% (9/23)
Strzały celne Over 4.5
35% (17/48)
40% (10/25)
30% (7/23)
Strzały celne Over 5.5
19% (9/48)
16% (4/25)
22% (5/23)
Strzały celne Over 6.5
8% (4/48)
8% (2/25)
9% (2/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemCriciumaGoias
Match Offsides AVG
2.71
3.08
2.29
Match Offsides Over 0.5 %
100% (45/45)
100% (24/24)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
76% (34/45)
83% (20/24)
67% (14/21)
Match Offsides Over 2.5 %
42% (19/45)
50% (12/24)
33% (7/21)
Match Offsides Over 3.5 %
22% (10/45)
29% (7/24)
14% (3/21)
Team Offsides AVG
1.78
1.79
1.76
Team Offsides Over 0.5 %
82% (37/45)
83% (20/24)
81% (17/21)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (21/45)
42% (10/24)
52% (11/21)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (12/45)
29% (7/24)
24% (5/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemCriciumaGoias
xG (For)
1.16
1.16
1.15
xGA (Against)
0.99
0.87
1.12
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCriciumaGoias
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 2.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40