Football Stats
Herb Cuiaba
CuiabaŚr. pkt/mecz 1.35
Brazylia / Serie B20 sierpnia 2026 01:30
Herb Operario-PR
Operario-PRŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cuiaba

3W — Cuiaba4D3W — Operario-PR

Streaki - Cuiaba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cuiaba — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cuiaba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cuiaba — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Cuiaba — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Operario-PR

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Operario-PR — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Operario-PR — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Operario-PR — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Operario-PR — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Operario-PR — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Operario-PR — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Operario-PR — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Operario-PR — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Operario-PR — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Cuiaba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cuiaba — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Operario-PR

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Operario-PR — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 33 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 kartek w 33 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 kartek łącznie w 33 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb CuiabaCuiaba10Herb Operario-PROperario-PR
12.04Herb Operario-PROperario-PR00Herb CuiabaCuiaba
14.09Herb Operario-PROperario-PR11Herb CuiabaCuiaba
11.05Herb CuiabaCuiaba23Herb Operario-PROperario-PR
19.12Herb CuiabaCuiaba20Herb Operario-PROperario-PR
22.09Herb Operario-PROperario-PR11Herb CuiabaCuiaba
07.09Herb Operario-PROperario-PR21Herb CuiabaCuiaba
04.05Herb CuiabaCuiaba21Herb Operario-PROperario-PR
22.09Herb CuiabaCuiaba01Herb Operario-PROperario-PR
16.09Herb Operario-PROperario-PR33Herb CuiabaCuiaba

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Operario-PR jest o 33% lepsza niż Cuiaba pod względem odsetku wygranych meczów.

CuiabaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
1.80
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
56%
42%
49%
Śr. strzały/mecz
15.50
10.90
13.20
Śr. faule/mecz
13.50
16.10
14.80
Operario-PRDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
56%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
17.90
10.50
14.20
Śr. faule/mecz
14.80
13.70
14.25

Ostatnie 10 meczów

Operario-PR jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Cuiaba u siebie
1.20 gola/mecz
Operario-PR na wyjeździe

Progi bramkowe

CuiabaOperario-PR
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Operario-PR notuje o 8% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCuiabaOperario-PR
Match Corners AVG
9.60 (40/40)
9.25 (20/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCuiabaOperario-PR
Corners Earned Match
5.25
5.65
4.85
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
210
113
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Operario-PR notuje o 36% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCuiabaOperario-PR
Match Cards AVG
5.30 (40/40)
4.50 (20/20)
6.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Total Cards
212
90
122
Highest in a Match
12
11
12
Lowest in a Match
1
1
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Operario-PR jest o 12% lepsza niż Cuiaba pod względem strzałów na mecz.

OgółemCuiabaOperario-PR
Strzały / mecz
13.43
12.63
14.20
Strzały celne / mecz
4.27
4.17
4.36
Strzały niecelne / mecz
6.08
5.75
6.40
Skuteczność strzałów
8.1%
7.3%
8.7%
Strzały na gola
12.42
13.77
11.45
Strzały celne na gola
3.94
4.55
3.52
Strzały Over 10.5
63% (31/49)
63% (15/24)
64% (16/25)
Strzały Over 11.5
57% (28/49)
54% (13/24)
60% (15/25)
Strzały Over 12.5
57% (28/49)
54% (13/24)
60% (15/25)
Strzały Over 13.5
51% (25/49)
50% (12/24)
52% (13/25)
Strzały Over 14.5
45% (22/49)
42% (10/24)
48% (12/25)
Strzały celne Over 3.5
59% (29/49)
63% (15/24)
56% (14/25)
Strzały celne Over 4.5
41% (20/49)
46% (11/24)
36% (9/25)
Strzały celne Over 5.5
27% (13/49)
25% (6/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 6.5
14% (7/49)
13% (3/24)
16% (4/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Operario-PR notuje o 20% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCuiabaOperario-PR
Match Offsides AVG
3.40
3.09
3.68
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (22/22)
100% (25/25)
Match Offsides Over 1.5 %
87% (41/47)
91% (20/22)
84% (21/25)
Match Offsides Over 2.5 %
62% (29/47)
55% (12/22)
68% (17/25)
Match Offsides Over 3.5 %
34% (16/47)
27% (6/22)
40% (10/25)
Team Offsides AVG
1.66
1.50
1.80
Team Offsides Over 0.5 %
72% (34/47)
73% (16/22)
72% (18/25)
Team Offsides Over 1.5 %
51% (24/47)
55% (12/22)
48% (12/25)
Team Offsides Over 2.5 %
21% (10/47)
18% (4/22)
24% (6/25)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Operario-PR jest o 19% lepsza niż Cuiaba pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCuiabaOperario-PR
xG (For)
1.15
1.05
1.25
xGA (Against)
0.99
0.77
1.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCuiabaOperario-PR
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
80% (16/20)
25% (5/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40