Football Stats
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.45
Brazylia / Serie B19 sierpnia 2026 02:35
Herb Juventude
JuventudeŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Goias

3W — Goias2D3W — Juventude

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Goias — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Juventude

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventude — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Juventude — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventude — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Juventude — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Juventude — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - Juventude

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventude — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb GoiasGoias01Herb JuventudeJuventude
11.04Herb JuventudeJuventude20Herb GoiasGoias
04.11Herb GoiasGoias10Herb JuventudeJuventude
17.07Herb JuventudeJuventude00Herb GoiasGoias
12.10Herb JuventudeJuventude35Herb GoiasGoias
22.06Herb GoiasGoias11Herb JuventudeJuventude
17.10Herb GoiasGoias10Herb JuventudeJuventude
27.06Herb JuventudeJuventude30Herb GoiasGoias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventude jest o 25% lepsza niż Goias pod względem odsetku wygranych meczów.

GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.20
2.15
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
13.90
10.20
12.05
Śr. faule/mecz
12.80
13.90
13.35
JuventudeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
1.80
1.50
1.65
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
0.30
0.80
0.55
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
48%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
14.80
9.60
12.20
Śr. faule/mecz
17.20
15.90
16.55

Ostatnie 10 meczów

Goias jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Goias u siebie
0.70 gola/mecz
Juventude na wyjeździe

Progi bramkowe

GoiasJuventude
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Goias notuje o 25% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGoiasJuventude
Match Corners AVG
9.45 (40/40)
10.50 (20/20)
8.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGoiasJuventude
Corners Earned Match
4.42
4.90
3.95
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Corners Earned
177
98
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGoiasJuventude
Match Cards AVG
4.63 (40/40)
4.75 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
185
95
90
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Juventude jest o 8% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemGoiasJuventude
Strzały / mecz
11.48
11.04
11.91
Strzały celne / mecz
3.91
3.52
4.30
Strzały niecelne / mecz
4.98
4.70
5.26
Skuteczność strzałów
9.3%
9.4%
9.1%
Strzały na gola
10.78
10.58
10.96
Strzały celne na gola
3.67
3.38
3.96
Strzały Over 10.5
52% (24/46)
52% (12/23)
52% (12/23)
Strzały Over 11.5
46% (21/46)
52% (12/23)
39% (9/23)
Strzały Over 12.5
39% (18/46)
39% (9/23)
39% (9/23)
Strzały Over 13.5
33% (15/46)
35% (8/23)
30% (7/23)
Strzały Over 14.5
26% (12/46)
26% (6/23)
26% (6/23)
Strzały celne Over 3.5
52% (24/46)
39% (9/23)
65% (15/23)
Strzały celne Over 4.5
41% (19/46)
30% (7/23)
52% (12/23)
Strzały celne Over 5.5
26% (12/46)
22% (5/23)
30% (7/23)
Strzały celne Over 6.5
11% (5/46)
9% (2/23)
13% (3/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Goias notuje o 17% wyższy wynik niż Juventude pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGoiasJuventude
Match Offsides AVG
2.70
2.29
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (43/43)
100% (21/21)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
79% (34/43)
67% (14/21)
91% (20/22)
Match Offsides Over 2.5 %
51% (22/43)
33% (7/21)
68% (15/22)
Match Offsides Over 3.5 %
26% (11/43)
14% (3/21)
36% (8/22)
Team Offsides AVG
1.63
1.76
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
84% (36/43)
81% (17/21)
86% (19/22)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (20/43)
52% (11/21)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (10/43)
24% (5/21)
23% (5/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Goias jest o 17% lepsza niż Juventude pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGoiasJuventude
xG (For)
1.07
1.15
0.98
xGA (Against)
1.08
1.12
1.04
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGoiasJuventude
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40