Football Stats
Herb Vila Nova
Vila NovaŚr. pkt/mecz 1.65
Brazylia / Serie B20 sierpnia 2026 01:30
Herb Ponte Preta
Ponte PretaŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vila Nova

3W — Vila Nova5D2W — Ponte Preta

Streaki - Vila Nova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vila Nova — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Vila Nova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vila Nova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vila Nova — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vila Nova — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Vila Nova — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Vila Nova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vila Nova — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Vila Nova — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vila Nova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Vila Nova — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vila Nova — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vila Nova — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ponte Preta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ponte Preta — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ponte Preta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ponte Preta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ponte Preta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Ponte Preta — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Serie - Vila Nova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vila Nova — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 44 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vila Nova — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Ponte Preta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb Vila NovaVila Nova60Herb Ponte PretaPonte Preta
11.04Herb Ponte PretaPonte Preta01Herb Vila NovaVila Nova
11.11Herb Vila NovaVila Nova21Herb Ponte PretaPonte Preta
24.07Herb Ponte PretaPonte Preta20Herb Vila NovaVila Nova
15.09Herb Vila NovaVila Nova11Herb Ponte PretaPonte Preta
28.05Herb Ponte PretaPonte Preta10Herb Vila NovaVila Nova
08.10Herb Ponte PretaPonte Preta11Herb Vila NovaVila Nova
29.06Herb Vila NovaVila Nova11Herb Ponte PretaPonte Preta
03.10Herb Ponte PretaPonte Preta11Herb Vila NovaVila Nova
04.07Herb Vila NovaVila Nova00Herb Ponte PretaPonte Preta

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vila Nova jest o 400% lepsza niż Ponte Preta pod względem odsetku wygranych meczów.

Vila NovaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.20
2.55
Strzelone
1.80
0.90
1.35
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
50%
54%
52%
Śr. strzały/mecz
13.40
10.90
12.15
Śr. faule/mecz
14.20
14.20
14.20
Ponte PretaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.50
3.00
2.75
Strzelone
0.80
0.70
0.75
Stracone
1.70
2.30
2.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
42%
41%
42%
Śr. strzały/mecz
12.10
9.10
10.60
Śr. faule/mecz
18.50
15.60
17.05

Ostatnie 10 meczów

Vila Nova jest o +157% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Vila Nova u siebie
0.70 gola/mecz
Ponte Preta na wyjeździe

Progi bramkowe

Vila NovaPonte Preta
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ponte Preta notuje o 7% wyższy wynik niż Vila Nova pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVila NovaPonte Preta
Match Corners AVG
10.15 (40/40)
9.80 (20/20)
10.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVila NovaPonte Preta
Corners Earned Match
4.78
4.90
4.65
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
191
98
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ponte Preta notuje o 9% wyższy wynik niż Vila Nova pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVila NovaPonte Preta
Match Cards AVG
5.95 (40/40)
5.70 (20/20)
6.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 5.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Total Cards
238
114
124
Highest in a Match
14
14
10
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vila Nova jest o 25% lepsza niż Ponte Preta pod względem strzałów na mecz.

OgółemVila NovaPonte Preta
Strzały / mecz
11.72
13.04
10.40
Strzały celne / mecz
3.68
4.04
3.32
Strzały niecelne / mecz
4.72
5.04
4.40
Skuteczność strzałów
9.0%
11.3%
6.2%
Strzały na gola
11.06
8.81
16.25
Strzały celne na gola
3.47
2.73
5.19
Strzały Over 10.5
62% (31/50)
72% (18/25)
52% (13/25)
Strzały Over 11.5
46% (23/50)
60% (15/25)
32% (8/25)
Strzały Over 12.5
38% (19/50)
48% (12/25)
28% (7/25)
Strzały Over 13.5
30% (15/50)
44% (11/25)
16% (4/25)
Strzały Over 14.5
24% (12/50)
36% (9/25)
12% (3/25)
Strzały celne Over 3.5
52% (26/50)
56% (14/25)
48% (12/25)
Strzały celne Over 4.5
32% (16/50)
36% (9/25)
28% (7/25)
Strzały celne Over 5.5
16% (8/50)
20% (5/25)
12% (3/25)
Strzały celne Over 6.5
6% (3/50)
8% (2/25)
4% (1/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Vila Nova notuje o 7% wyższy wynik niż Ponte Preta pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVila NovaPonte Preta
Match Offsides AVG
4.27
5.04
3.52
Match Offsides Over 0.5 %
100% (49/49)
100% (24/24)
100% (25/25)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (40/49)
96% (23/24)
68% (17/25)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (33/49)
75% (18/24)
60% (15/25)
Match Offsides Over 3.5 %
53% (26/49)
67% (16/24)
40% (10/25)
Team Offsides AVG
1.49
1.54
1.44
Team Offsides Over 0.5 %
71% (35/49)
79% (19/24)
64% (16/25)
Team Offsides Over 1.5 %
39% (19/49)
46% (11/24)
32% (8/25)
Team Offsides Over 2.5 %
16% (8/49)
17% (4/24)
16% (4/25)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vila Nova jest o 17% lepsza niż Ponte Preta pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemVila NovaPonte Preta
xG (For)
1.02
1.10
0.94
xGA (Against)
1.38
0.99
1.79
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVila NovaPonte Preta
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40