Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Athletic Club
Streaki - Athletic Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Athletic Club — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Athletic Club — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Athletic Club — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Athletic Club — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Athletic Club — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Athletic Club — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Athletic Club — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Athletic Club — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Athletic Club — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Novorizontino
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Novorizontino — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Novorizontino — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Novorizontino — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Novorizontino — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Novorizontino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Athletic Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Novorizontino
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 1.5 spalonych w 32 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Novorizontino jest o 50% lepsza niż Athletic Club pod względem odsetku wygranych meczów.
| Athletic Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.30 | 1.90 |
Strzelone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 49% | 41% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 14.00 | 9.70 | 11.74 |
Śr. faule/mecz | 15.11 | 14.10 | 14.58 |
| Novorizontino | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 46% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 16.00 | 11.10 | 13.42 |
Śr. faule/mecz | 15.22 | 11.90 | 13.47 |
Ostatnie 10 meczów
- 20.08.2026Lvs CRB0-2
- 16.08.2026Wvs America Mineiro3-1
- 09.08.2026Wvs Criciuma2-0
- 28.07.2026Dvs Ponte Preta1-1
- 23.07.2026Wvs São Bernardo2-1
- 18.07.2026Dvs Atletico Goianiense0-0
- 13.07.2026Dvs Ceara0-0
- 07.07.2026Lvs Operario-PR0-1
- 28.06.2026Wvs Avai1-0
- 20.06.2026Lvs Londrina0-2
- 20.08.2026Wvs America Mineiro3-0
- 16.08.2026Dvs CRB0-0
- 09.08.2026Lvs Juventude0-1
- 26.07.2026Wvs Londrina4-1
- 21.07.2026Lvs Criciuma0-1
- 18.07.2026Lvs Fortaleza EC0-1
- 12.07.2026Lvs Operario-PR1-2
- 04.07.2026Wvs Atletico Goianiense3-0
- 26.06.2026Wvs Vila Nova2-1
- 22.06.2026Wvs Ponte Preta2-0
Progi bramkowe
| Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Novorizontino notuje o 7% wyższy wynik niż Athletic Club pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.41 (37/40) | 10.05 (19/20) | 10.78 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 92% (34/37) | 95% (18/19) | 89% (16/18) |
Over 7.5 Corners | 86% (32/37) | 95% (18/19) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 73% (27/37) | 74% (14/19) | 72% (13/18) |
Over 9.5 Corners | 65% (24/37) | 63% (12/19) | 67% (12/18) |
Over 10.5 Corners | 49% (18/37) | 42% (8/19) | 56% (10/18) |
Over 11.5 Corners | 38% (14/37) | 26% (5/19) | 50% (9/18) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/37) | 16% (3/19) | 33% (6/18) |
Over 13.5 Corners | 16% (6/37) | 11% (2/19) | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/37) | 5% (1/19) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.00 | 4.25 | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 200 | 85 | 115 |
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.35 | 5.50 | 5.20 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 214 | 110 | 104 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.85 (40/40) | 4.75 (20/20) | 4.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 194 | 95 | 99 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Novorizontino jest o 27% lepsza niż Athletic Club pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.65 | 11.13 | 14.17 |
Strzały celne / mecz | 3.98 | 3.13 | 4.83 |
Strzały niecelne / mecz | 5.44 | 5.21 | 5.67 |
Skuteczność strzałów | 10.5% | 9.7% | 11.2% |
Strzały na gola | 9.48 | 10.27 | 8.95 |
Strzały celne na gola | 2.98 | 2.88 | 3.05 |
Strzały Over 10.5 | 56% (27/48) | 46% (11/24) | 67% (16/24) |
Strzały Over 11.5 | 54% (26/48) | 42% (10/24) | 67% (16/24) |
Strzały Over 12.5 | 46% (22/48) | 29% (7/24) | 63% (15/24) |
Strzały Over 13.5 | 42% (20/48) | 25% (6/24) | 58% (14/24) |
Strzały Over 14.5 | 35% (17/48) | 21% (5/24) | 50% (12/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (24/48) | 33% (8/24) | 67% (16/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 42% (20/48) | 29% (7/24) | 54% (13/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 29% (14/48) | 13% (3/24) | 46% (11/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 21% (10/48) | 8% (2/24) | 33% (8/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.73 | 3.14 | 4.30 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (45/45) | 100% (22/22) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 1.5 % | 87% (39/45) | 73% (16/22) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 2.5 % | 56% (25/45) | 41% (9/22) | 70% (16/23) |
Match Offsides Over 3.5 % | 42% (19/45) | 32% (7/22) | 52% (12/23) |
Team Offsides AVG | 1.84 | 1.86 | 1.83 |
Team Offsides Over 0.5 % | 84% (38/45) | 86% (19/22) | 83% (19/23) |
Team Offsides Over 1.5 % | 47% (21/45) | 41% (9/22) | 52% (12/23) |
Team Offsides Over 2.5 % | 27% (12/45) | 27% (6/22) | 26% (6/23) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Novorizontino jest o 42% lepsza niż Athletic Club pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.18 | 0.97 | 1.38 |
xGA (Against) | 1.15 | 1.35 | 0.95 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Athletic Club | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

