Football Stats
Herb Avai
AvaiŚr. pkt/mecz 1.05
Brazylia / Serie B30 sierpnia 2026 21:00
Herb Atletico Goianiense
Atletico GoianienseŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Avai

0W — Avai4D6W — Atletico Goianiense

Streaki - Avai

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Avai — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Avai — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Atletico Goianiense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Goianiense — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek (10/10, 100%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Avai

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Avai — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 5.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 5.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Atletico Goianiense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb AvaiAvai01Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
26.04Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense21Herb AvaiAvai
16.09Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense21Herb AvaiAvai
10.05Herb AvaiAvai00Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
02.09Herb AvaiAvai02Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
20.05Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense00Herb AvaiAvai
01.10Herb AvaiAvai12Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
08.06Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense21Herb AvaiAvai
06.11Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense22Herb AvaiAvai
17.07Herb AvaiAvai00Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Goianiense jest o 17% lepsza niż Avai pod względem odsetku wygranych meczów.

AvaiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.60
2.50
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
12.50
8.50
10.50
Śr. faule/mecz
14.30
13.80
14.05
Atletico GoianienseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
1.60
1.85
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
44%
48%
Śr. strzały/mecz
16.30
10.60
13.45
Śr. faule/mecz
12.90
13.90
13.40

Ostatnie 10 meczów

Avai jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Avai u siebie
0.80 gola/mecz
Atletico Goianiense na wyjeździe

Progi bramkowe

AvaiAtletico Goianiense
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico Goianiense notuje o 12% wyższy wynik niż Avai pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Match Corners AVG
9.85 (39/40)
9.26 (19/20)
10.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
79% (15/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
68% (13/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
67% (26/39)
58% (11/19)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
56% (22/39)
42% (8/19)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
44% (17/39)
37% (7/19)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
31% (12/39)
21% (4/19)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
16% (3/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Corners Earned Match
4.53
3.65
5.40
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
181
73
108

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atletico Goianiense notuje o 9% wyższy wynik niż Avai pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.35 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
182
87
95
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Atletico Goianiense jest o 20% lepsza niż Avai pod względem strzałów na mecz.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Strzały / mecz
12.56
11.44
13.68
Strzały celne / mecz
3.80
3.36
4.24
Strzały niecelne / mecz
5.12
4.40
5.84
Skuteczność strzałów
8.8%
9.4%
8.2%
Strzały na gola
11.42
10.59
12.21
Strzały celne na gola
3.45
3.11
3.79
Strzały Over 10.5
62% (31/50)
56% (14/25)
68% (17/25)
Strzały Over 11.5
52% (26/50)
44% (11/25)
60% (15/25)
Strzały Over 12.5
50% (25/50)
40% (10/25)
60% (15/25)
Strzały Over 13.5
46% (23/50)
36% (9/25)
56% (14/25)
Strzały Over 14.5
46% (23/50)
36% (9/25)
56% (14/25)
Strzały celne Over 3.5
50% (25/50)
40% (10/25)
60% (15/25)
Strzały celne Over 4.5
30% (15/50)
16% (4/25)
44% (11/25)
Strzały celne Over 5.5
24% (12/50)
12% (3/25)
36% (9/25)
Strzały celne Over 6.5
10% (5/50)
4% (1/25)
16% (4/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atletico Goianiense notuje o 19% wyższy wynik niż Avai pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Match Offsides AVG
2.71
3.00
2.43
Match Offsides Over 0.5 %
100% (42/42)
100% (21/21)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
60% (25/42)
67% (14/21)
52% (11/21)
Match Offsides Over 2.5 %
43% (18/42)
43% (9/21)
43% (9/21)
Match Offsides Over 3.5 %
26% (11/42)
29% (6/21)
24% (5/21)
Team Offsides AVG
1.62
1.48
1.76
Team Offsides Over 0.5 %
81% (34/42)
71% (15/21)
90% (19/21)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (17/42)
33% (7/21)
48% (10/21)
Team Offsides Over 2.5 %
26% (11/42)
24% (5/21)
29% (6/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Atletico Goianiense jest o 57% lepsza niż Avai pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAvaiAtletico Goianiense
xG (For)
1.25
0.97
1.52
xGA (Against)
1.10
1.10
1.11
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAvaiAtletico Goianiense
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40