Football Stats
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.35
Brazylia / Serie B29 sierpnia 2026 00:30
Herb São Bernardo
São BernardoŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Goias

1W — Goias0D1W — São Bernardo

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Goias — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - São Bernardo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • São Bernardo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • São Bernardo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • São Bernardo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • São Bernardo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • São Bernardo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • São Bernardo — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • São Bernardo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • São Bernardo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • São Bernardo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • São Bernardo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • São Bernardo — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • São Bernardo — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • São Bernardo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • São Bernardo — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • São Bernardo — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • São Bernardo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • São Bernardo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • São Bernardo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • São Bernardo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Serie - São Bernardo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 São Bernardo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — powyżej 6.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 São Bernardo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb GoiasGoias21Herb São BernardoSão Bernardo
26.04Herb São BernardoSão Bernardo10Herb GoiasGoias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
14.00
10.22
12.11
Śr. faule/mecz
13.22
13.56
13.39
São BernardoDomWyjazdOgółem
Win %
10%
60%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.90
2.65
Strzelone
1.20
1.80
1.50
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
55%
48%
51%
Śr. strzały/mecz
13.30
11.90
12.60
Śr. faule/mecz
13.40
11.30
12.35

Ostatnie 10 meczów

São Bernardo jest o +125% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Goias u siebie
1.80 gola/mecz
São Bernardo na wyjeździe

Progi bramkowe

GoiasSão Bernardo
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGoiasSão Bernardo
Match Corners AVG
10.97 (38/40)
10.61 (18/20)
11.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (36/38)
94% (17/18)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
82% (31/38)
78% (14/18)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
71% (27/38)
72% (13/18)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
50% (9/18)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
53% (20/38)
44% (8/18)
60% (12/20)
Over 11.5 Corners
39% (15/38)
28% (5/18)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
29% (11/38)
22% (4/18)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
11% (2/18)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGoiasSão Bernardo
Corners Earned Match
4.88
4.90
4.85
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Corners Earned
195
98
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGoiasSão Bernardo
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
4.75 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
187
95
92
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. São Bernardo jest o 8% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemGoiasSão Bernardo
Strzały / mecz
11.50
11.04
11.92
Strzały celne / mecz
3.94
3.52
4.32
Strzały niecelne / mecz
4.38
4.70
4.08
Skuteczność strzałów
10.5%
9.4%
11.4%
Strzały na gola
9.52
10.58
8.76
Strzały celne na gola
3.26
3.38
3.18
Strzały Over 10.5
63% (30/48)
52% (12/23)
72% (18/25)
Strzały Over 11.5
46% (22/48)
52% (12/23)
40% (10/25)
Strzały Over 12.5
40% (19/48)
39% (9/23)
40% (10/25)
Strzały Over 13.5
38% (18/48)
35% (8/23)
40% (10/25)
Strzały Over 14.5
31% (15/48)
26% (6/23)
36% (9/25)
Strzały celne Over 3.5
50% (24/48)
39% (9/23)
60% (15/25)
Strzały celne Over 4.5
40% (19/48)
30% (7/23)
48% (12/25)
Strzały celne Over 5.5
21% (10/48)
22% (5/23)
20% (5/25)
Strzały celne Over 6.5
6% (3/48)
9% (2/23)
4% (1/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemGoiasSão Bernardo
Match Offsides AVG
3.05
2.29
3.74
Match Offsides Over 0.5 %
100% (44/44)
100% (21/21)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
77% (34/44)
67% (14/21)
87% (20/23)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (22/44)
33% (7/21)
65% (15/23)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (12/44)
14% (3/21)
39% (9/23)
Team Offsides AVG
1.82
1.76
1.87
Team Offsides Over 0.5 %
84% (37/44)
81% (17/21)
87% (20/23)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (22/44)
52% (11/21)
48% (11/23)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (9/44)
24% (5/21)
17% (4/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemGoiasSão Bernardo
xG (For)
1.14
1.15
1.12
xGA (Against)
1.14
1.12
1.15
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGoiasSão Bernardo
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40