Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Goias
Streaki - Goias
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Goias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Goias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Goias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Goias — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Goias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Goias — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Goias — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Goias — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Goias — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Goias — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Goias — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Fortaleza EC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortaleza EC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Fortaleza EC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Fortaleza EC — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Fortaleza EC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Fortaleza EC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Fortaleza EC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Fortaleza EC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Goias
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Goias — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Goias — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Fortaleza EC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fortaleza EC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortaleza EC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fortaleza EC jest o 13% lepsza niż Goias pod względem odsetku wygranych meczów.
| Goias | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 52% | 53% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 14.67 | 10.22 | 12.44 |
Śr. faule/mecz | 13.11 | 13.56 | 13.33 |
| Fortaleza EC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.80 | 2.25 |
Strzelone | 1.80 | 0.70 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 51% | 46% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 19.20 | 11.70 | 15.45 |
Śr. faule/mecz | 13.60 | 12.60 | 13.10 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs São Bernardo2-1
- 22.08.2026Dvs Cuiaba1-1
- 19.08.2026Lvs Juventude0-1
- 15.08.2026Lvs Criciuma0-1
- 10.08.2026Wvs Londrina1-0
- 26.07.2026Lvs America Mineiro0-1
- 22.07.2026Dvs Sport Recife1-1
- 18.07.2026Wvs Ponte Preta2-1
- 12.07.2026Dvs CRB2-2
- 04.07.2026Wvs Ceara2-0
- 31.08.2026Dvs Operario-PR1-1
- 23.08.2026Wvs Criciuma2-0
- 19.08.2026Dvs São Bernardo1-1
- 15.08.2026Dvs Juventude0-0
- 09.08.2026Dvs Cuiaba1-1
- 06.08.2026Wvs Palmeiras3-2
- 02.08.2026Lvs Palmeiras0-3
- 29.07.2026Wvs Botafogo SP1-0
- 22.07.2026Lvs Vila Nova1-2
- 18.07.2026Wvs Novorizontino1-0
Progi bramkowe
| Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.68 (38/40) | 10.89 (18/20) | 10.50 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 84% (32/38) | 94% (17/18) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 76% (29/38) | 78% (14/18) | 75% (15/20) |
Over 8.5 Corners | 71% (27/38) | 78% (14/18) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 61% (23/38) | 56% (10/18) | 65% (13/20) |
Over 10.5 Corners | 53% (20/38) | 50% (9/18) | 55% (11/20) |
Over 11.5 Corners | 39% (15/38) | 33% (6/18) | 45% (9/20) |
Over 12.5 Corners | 32% (12/38) | 28% (5/18) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 24% (9/38) | 11% (2/18) | 35% (7/20) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/38) | 11% (2/18) | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.38 | 4.80 | 5.95 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Corners Earned | 215 | 96 | 119 |
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.13 | 5.70 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 205 | 114 | 91 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Goias notuje o 13% wyższy wynik niż Fortaleza EC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.47 (40/40) | 4.75 (20/20) | 4.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 179 | 95 | 84 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Fortaleza EC jest o 34% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.96 | 11.04 | 14.79 |
Strzały celne / mecz | 3.94 | 3.52 | 4.33 |
Strzały niecelne / mecz | 5.64 | 4.70 | 6.54 |
Skuteczność strzałów | 8.5% | 9.4% | 7.9% |
Strzały na gola | 11.71 | 10.58 | 12.68 |
Strzały celne na gola | 3.56 | 3.38 | 3.71 |
Strzały Over 10.5 | 64% (30/47) | 52% (12/23) | 75% (18/24) |
Strzały Over 11.5 | 62% (29/47) | 52% (12/23) | 71% (17/24) |
Strzały Over 12.5 | 51% (24/47) | 39% (9/23) | 63% (15/24) |
Strzały Over 13.5 | 49% (23/47) | 35% (8/23) | 63% (15/24) |
Strzały Over 14.5 | 38% (18/47) | 26% (6/23) | 50% (12/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 53% (25/47) | 39% (9/23) | 67% (16/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 38% (18/47) | 30% (7/23) | 46% (11/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 23% (11/47) | 22% (5/23) | 25% (6/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 11% (5/47) | 9% (2/23) | 13% (3/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Fortaleza EC notuje o 30% wyższy wynik niż Goias pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.86 | 2.29 | 3.43 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (42/42) | 100% (21/21) | 100% (21/21) |
Match Offsides Over 1.5 % | 79% (33/42) | 67% (14/21) | 90% (19/21) |
Match Offsides Over 2.5 % | 48% (20/42) | 33% (7/21) | 62% (13/21) |
Match Offsides Over 3.5 % | 26% (11/42) | 14% (3/21) | 38% (8/21) |
Team Offsides AVG | 2.02 | 1.76 | 2.29 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (35/42) | 81% (17/21) | 86% (18/21) |
Team Offsides Over 1.5 % | 62% (26/42) | 52% (11/21) | 71% (15/21) |
Team Offsides Over 2.5 % | 29% (12/42) | 24% (5/21) | 33% (7/21) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Fortaleza EC jest o 12% lepsza niż Goias pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.22 | 1.15 | 1.29 |
xGA (Against) | 1.08 | 1.12 | 1.03 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Goias | Fortaleza EC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

