Football Stats
Herb Nautico Recife
Nautico RecifeŚr. pkt/mecz 1.25
Brazylia / Serie B4 września 2026 01:00
Herb Botafogo SP
Botafogo SPŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Nautico Recife

Streaki - Nautico Recife

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nautico Recife — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Nautico Recife — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Nautico Recife — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Botafogo SP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Nautico Recife

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nautico Recife — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 1.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 6.5 rożnych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Botafogo SP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.05Herb Botafogo SPBotafogo SP11Herb Nautico RecifeNautico Recife
13.12Herb Botafogo SPBotafogo SP11Herb Nautico RecifeNautico Recife
13.09Herb Nautico RecifeNautico Recife31Herb Botafogo SPBotafogo SP

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Nautico RecifeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
3.20
2.55
Strzelone
1.10
1.50
1.30
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
61%
57%
59%
Śr. strzały/mecz
19.22
14.00
16.47
Śr. faule/mecz
15.44
16.20
15.84
Botafogo SPDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
1.50
2.20
Strzelone
1.60
0.50
1.05
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
90%
10%
50%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.40
11.30
12.35
Śr. faule/mecz
15.40
15.60
15.50

Ostatnie 10 meczów

Nautico Recife jest o +120% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Nautico Recife u siebie
0.50 gola/mecz
Botafogo SP na wyjeździe

Progi bramkowe

Nautico RecifeBotafogo SP
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Botafogo SP notuje o 24% wyższy wynik niż Nautico Recife pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Match Corners AVG
11.28 (39/40)
10.05 (19/20)
12.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
92% (36/39)
95% (18/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
82% (32/39)
74% (14/19)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
72% (28/39)
68% (13/19)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
59% (23/39)
53% (10/19)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
56% (22/39)
47% (9/19)
65% (13/20)
Over 11.5 Corners
49% (19/39)
37% (7/19)
60% (12/20)
Over 12.5 Corners
31% (12/39)
16% (3/19)
45% (9/20)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
11% (2/19)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/19)
30% (6/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Corners Earned Match
6.28
6.30
6.25
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Corners Earned
251
126
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nautico Recife notuje o 11% wyższy wynik niż Botafogo SP pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
5.15 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
196
103
93
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Nautico Recife jest o 27% lepsza niż Botafogo SP pod względem strzałów na mecz.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Strzały / mecz
14.00
15.67
12.33
Strzały celne / mecz
3.96
4.29
3.63
Strzały niecelne / mecz
6.44
7.58
5.29
Skuteczność strzałów
8.0%
7.7%
8.4%
Strzały na gola
12.44
12.97
11.84
Strzały celne na gola
3.52
3.55
3.48
Strzały Over 10.5
71% (34/48)
79% (19/24)
63% (15/24)
Strzały Over 11.5
71% (34/48)
79% (19/24)
63% (15/24)
Strzały Over 12.5
58% (28/48)
71% (17/24)
46% (11/24)
Strzały Over 13.5
52% (25/48)
67% (16/24)
38% (9/24)
Strzały Over 14.5
40% (19/48)
58% (14/24)
21% (5/24)
Strzały celne Over 3.5
58% (28/48)
58% (14/24)
58% (14/24)
Strzały celne Over 4.5
40% (19/48)
42% (10/24)
38% (9/24)
Strzały celne Over 5.5
23% (11/48)
33% (8/24)
13% (3/24)
Strzały celne Over 6.5
10% (5/48)
17% (4/24)
4% (1/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Nautico Recife notuje o 30% wyższy wynik niż Botafogo SP pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Match Offsides AVG
3.74
4.65
2.88
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (23/23)
100% (24/24)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (39/47)
96% (22/23)
71% (17/24)
Match Offsides Over 2.5 %
68% (32/47)
87% (20/23)
50% (12/24)
Match Offsides Over 3.5 %
51% (24/47)
70% (16/23)
33% (8/24)
Team Offsides AVG
1.77
2.00
1.54
Team Offsides Over 0.5 %
79% (37/47)
87% (20/23)
71% (17/24)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (28/47)
70% (16/23)
50% (12/24)
Team Offsides Over 2.5 %
26% (12/47)
30% (7/23)
21% (5/24)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Nautico Recife jest o 15% lepsza niż Botafogo SP pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
xG (For)
1.20
1.28
1.12
xGA (Against)
1.11
1.22
1.00
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNautico RecifeBotafogo SP
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40