Football Stats
Herb Atletico Goianiense
Atletico GoianienseŚr. pkt/mecz 1.65
Brazylia / Serie B9 września 2026 21:00
Herb Ceara
CearaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Atletico Goianiense

4W — Atletico Goianiense3D2W — Ceara

Streaki - Atletico Goianiense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Goianiense — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek (10/10, 100%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Ceara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ceara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ceara — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ceara — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Ceara — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Ceara — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Ceara — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ceara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Atletico Goianiense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Goianiense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Ceara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.05Herb CearaCeara01Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
01.10Herb CearaCeara01Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
07.06Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense03Herb CearaCeara
23.10Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense10Herb CearaCeara
26.06Herb CearaCeara11Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
21.11Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense11Herb CearaCeara
08.08Herb CearaCeara00Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
13.12Herb CearaCeara12Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
30.08Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense02Herb CearaCeara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Goianiense jest o 33% lepsza niż Ceara pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico GoianienseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
1.50
1.80
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
0.80
0.70
0.75
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
16.30
11.30
13.80
Śr. faule/mecz
12.90
13.50
13.20
CearaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.60
2.45
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
56%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
14.56
9.89
12.22
Śr. faule/mecz
16.11
13.67
14.89

Ostatnie 10 meczów

Atletico Goianiense jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Atletico Goianiense u siebie
0.80 gola/mecz
Ceara na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico GoianienseCeara
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico Goianiense notuje o 7% wyższy wynik niż Ceara pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Match Corners AVG
10.18 (38/40)
10.50 (20/20)
9.83 (18/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
80% (16/20)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
80% (16/20)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
68% (26/38)
75% (15/20)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
70% (14/20)
44% (8/18)
Over 10.5 Corners
45% (17/38)
50% (10/20)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
37% (14/38)
40% (8/20)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
20% (4/20)
22% (4/18)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
20% (4/20)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
15% (3/20)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Corners Earned Match
5.53
5.50
5.55
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Corners Earned
221
110
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.60 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
188
92
96
Highest in a Match
12
7
12
Lowest in a Match
0
0
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Strzały / mecz
13.48
13.68
13.26
Strzały celne / mecz
4.19
4.24
4.13
Strzały niecelne / mecz
5.63
5.84
5.39
Skuteczność strzałów
7.9%
8.2%
7.5%
Strzały na gola
12.69
12.21
13.26
Strzały celne na gola
3.94
3.79
4.13
Strzały Over 10.5
63% (30/48)
68% (17/25)
57% (13/23)
Strzały Over 11.5
54% (26/48)
60% (15/25)
48% (11/23)
Strzały Over 12.5
52% (25/48)
60% (15/25)
43% (10/23)
Strzały Over 13.5
48% (23/48)
56% (14/25)
39% (9/23)
Strzały Over 14.5
46% (22/48)
56% (14/25)
35% (8/23)
Strzały celne Over 3.5
56% (27/48)
60% (15/25)
52% (12/23)
Strzały celne Over 4.5
44% (21/48)
44% (11/25)
43% (10/23)
Strzały celne Over 5.5
33% (16/48)
36% (9/25)
30% (7/23)
Strzały celne Over 6.5
17% (8/48)
16% (4/25)
17% (4/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Match Offsides AVG
2.77
2.43
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (44/44)
100% (21/21)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
68% (30/44)
52% (11/21)
83% (19/23)
Match Offsides Over 2.5 %
48% (21/44)
43% (9/21)
52% (12/23)
Match Offsides Over 3.5 %
23% (10/44)
24% (5/21)
22% (5/23)
Team Offsides AVG
1.73
1.76
1.70
Team Offsides Over 0.5 %
89% (39/44)
90% (19/21)
87% (20/23)
Team Offsides Over 1.5 %
41% (18/44)
48% (10/21)
35% (8/23)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (11/44)
29% (6/21)
22% (5/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Atletico Goianiense jest o 41% lepsza niż Ceara pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAtletico GoianienseCeara
xG (For)
1.31
1.52
1.08
xGA (Against)
1.16
1.11
1.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico GoianienseCeara
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40