Football Stats
Herb Botafogo SP
Botafogo SPŚr. pkt/mecz 1.20
Brazylia / Serie B9 września 2026 21:00
Herb Novorizontino
NovorizontinoŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Botafogo SP

2W — Botafogo SP2D5W — Novorizontino

Streaki - Botafogo SP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Botafogo SP — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Novorizontino

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Novorizontino — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Novorizontino — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Novorizontino — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Novorizontino — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Novorizontino — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Novorizontino — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Novorizontino — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Novorizontino — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Novorizontino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Botafogo SP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Novorizontino

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Novorizontino — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 8.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Novorizontino — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb NovorizontinoNovorizontino10Herb Botafogo SPBotafogo SP
24.10Herb NovorizontinoNovorizontino11Herb Botafogo SPBotafogo SP
06.07Herb Botafogo SPBotafogo SP00Herb NovorizontinoNovorizontino
14.09Herb NovorizontinoNovorizontino20Herb Botafogo SPBotafogo SP
28.05Herb Botafogo SPBotafogo SP01Herb NovorizontinoNovorizontino
21.10Herb Botafogo SPBotafogo SP20Herb NovorizontinoNovorizontino
28.06Herb NovorizontinoNovorizontino01Herb Botafogo SPBotafogo SP
04.09Herb Botafogo SPBotafogo SP14Herb NovorizontinoNovorizontino
03.07Herb NovorizontinoNovorizontino10Herb Botafogo SPBotafogo SP

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Novorizontino jest o 83% lepsza niż Botafogo SP pod względem odsetku wygranych meczów.

Botafogo SPDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
1.50
2.20
Strzelone
1.60
0.50
1.05
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
90%
10%
50%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.40
11.30
12.35
Śr. faule/mecz
15.40
15.60
15.50
NovorizontinoDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
2.80
2.65
Strzelone
1.70
1.90
1.80
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
16.33
11.80
13.95
Śr. faule/mecz
14.44
10.50
12.37

Ostatnie 10 meczów

Novorizontino jest o +19% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Botafogo SP u siebie
1.90 gola/mecz
Novorizontino na wyjeździe

Progi bramkowe

Botafogo SPNovorizontino
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Botafogo SP notuje o 10% wyższy wynik niż Novorizontino pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Match Corners AVG
11.92 (38/40)
12.45 (20/20)
11.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
90% (18/20)
94% (17/18)
Over 7.5 Corners
87% (33/38)
90% (18/20)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
79% (30/38)
75% (15/20)
83% (15/18)
Over 9.5 Corners
71% (27/38)
65% (13/20)
78% (14/18)
Over 10.5 Corners
63% (24/38)
65% (13/20)
61% (11/18)
Over 11.5 Corners
58% (22/38)
60% (12/20)
56% (10/18)
Over 12.5 Corners
42% (16/38)
45% (9/20)
39% (7/18)
Over 13.5 Corners
29% (11/38)
30% (6/20)
28% (5/18)
Over 14.5 Corners
18% (7/38)
30% (6/20)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Corners Earned Match
5.97
6.25
5.70
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Corners Earned
239
125
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
4.65 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
187
93
94
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Novorizontino jest o 15% lepsza niż Botafogo SP pod względem strzałów na mecz.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Strzały / mecz
13.25
12.33
14.17
Strzały celne / mecz
4.23
3.63
4.83
Strzały niecelne / mecz
5.48
5.29
5.67
Skuteczność strzałów
9.9%
8.4%
11.2%
Strzały na gola
10.10
11.84
8.95
Strzały celne na gola
3.22
3.48
3.05
Strzały Over 10.5
65% (31/48)
63% (15/24)
67% (16/24)
Strzały Over 11.5
65% (31/48)
63% (15/24)
67% (16/24)
Strzały Over 12.5
54% (26/48)
46% (11/24)
63% (15/24)
Strzały Over 13.5
48% (23/48)
38% (9/24)
58% (14/24)
Strzały Over 14.5
35% (17/48)
21% (5/24)
50% (12/24)
Strzały celne Over 3.5
63% (30/48)
58% (14/24)
67% (16/24)
Strzały celne Over 4.5
46% (22/48)
38% (9/24)
54% (13/24)
Strzały celne Over 5.5
29% (14/48)
13% (3/24)
46% (11/24)
Strzały celne Over 6.5
19% (9/48)
4% (1/24)
33% (8/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Novorizontino notuje o 18% wyższy wynik niż Botafogo SP pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Match Offsides AVG
3.57
2.88
4.30
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (24/24)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
85% (40/47)
71% (17/24)
100% (23/23)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (28/47)
50% (12/24)
70% (16/23)
Match Offsides Over 3.5 %
43% (20/47)
33% (8/24)
52% (12/23)
Team Offsides AVG
1.68
1.54
1.83
Team Offsides Over 0.5 %
77% (36/47)
71% (17/24)
83% (19/23)
Team Offsides Over 1.5 %
51% (24/47)
50% (12/24)
52% (12/23)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (11/47)
21% (5/24)
26% (6/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Novorizontino jest o 23% lepsza niż Botafogo SP pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBotafogo SPNovorizontino
xG (For)
1.25
1.12
1.38
xGA (Against)
0.97
1.00
0.95
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBotafogo SPNovorizontino
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40