Football Stats
Herb Botafogo SP
Botafogo SPŚr. pkt/mecz 1.20
Brazylia / Serie B12 września 2026 21:00
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Botafogo SP

2W — Botafogo SP0D3W — Goias

Streaki - Botafogo SP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Botafogo SP — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Botafogo SP — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Botafogo SP — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Goias — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Goias — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Botafogo SP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Botafogo SP — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb GoiasGoias10Herb Botafogo SPBotafogo SP
30.08Herb GoiasGoias23Herb Botafogo SPBotafogo SP
28.04Herb Botafogo SPBotafogo SP01Herb GoiasGoias
09.09Herb Botafogo SPBotafogo SP10Herb GoiasGoias
18.05Herb GoiasGoias40Herb Botafogo SPBotafogo SP

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Goias jest o 33% lepsza niż Botafogo SP pod względem odsetku wygranych meczów.

Botafogo SPDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
1.50
2.20
Strzelone
1.60
0.50
1.05
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
90%
10%
50%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.40
11.30
12.35
Śr. faule/mecz
15.40
15.60
15.50
GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
1.90
2.05
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
14.67
10.22
12.44
Śr. faule/mecz
13.11
13.56
13.33

Ostatnie 10 meczów

Botafogo SP jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Botafogo SP u siebie
1.00 gola/mecz
Goias na wyjeździe

Progi bramkowe

Botafogo SPGoias
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Botafogo SP notuje o 14% wyższy wynik niż Goias pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBotafogo SPGoias
Match Corners AVG
11.71 (38/40)
12.45 (20/20)
10.89 (18/20)
Over 6.5 Corners
92% (35/38)
90% (18/20)
94% (17/18)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
90% (18/20)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
76% (29/38)
75% (15/20)
78% (14/18)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
65% (13/20)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
58% (22/38)
65% (13/20)
50% (9/18)
Over 11.5 Corners
47% (18/38)
60% (12/20)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
37% (14/38)
45% (9/20)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
30% (6/20)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
21% (8/38)
30% (6/20)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBotafogo SPGoias
Corners Earned Match
5.53
6.25
4.80
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Corners Earned
221
125
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBotafogo SPGoias
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.65 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
188
93
95
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Botafogo SP jest o 12% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemBotafogo SPGoias
Strzały / mecz
11.70
12.33
11.04
Strzały celne / mecz
3.57
3.63
3.52
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.29
4.70
Skuteczność strzałów
8.9%
8.4%
9.4%
Strzały na gola
11.22
11.84
10.58
Strzały celne na gola
3.43
3.48
3.38
Strzały Over 10.5
57% (27/47)
63% (15/24)
52% (12/23)
Strzały Over 11.5
57% (27/47)
63% (15/24)
52% (12/23)
Strzały Over 12.5
43% (20/47)
46% (11/24)
39% (9/23)
Strzały Over 13.5
36% (17/47)
38% (9/24)
35% (8/23)
Strzały Over 14.5
23% (11/47)
21% (5/24)
26% (6/23)
Strzały celne Over 3.5
49% (23/47)
58% (14/24)
39% (9/23)
Strzały celne Over 4.5
34% (16/47)
38% (9/24)
30% (7/23)
Strzały celne Over 5.5
17% (8/47)
13% (3/24)
22% (5/23)
Strzały celne Over 6.5
6% (3/47)
4% (1/24)
9% (2/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Goias notuje o 14% wyższy wynik niż Botafogo SP pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBotafogo SPGoias
Match Offsides AVG
2.60
2.88
2.29
Match Offsides Over 0.5 %
100% (45/45)
100% (24/24)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
69% (31/45)
71% (17/24)
67% (14/21)
Match Offsides Over 2.5 %
42% (19/45)
50% (12/24)
33% (7/21)
Match Offsides Over 3.5 %
24% (11/45)
33% (8/24)
14% (3/21)
Team Offsides AVG
1.64
1.54
1.76
Team Offsides Over 0.5 %
76% (34/45)
71% (17/24)
81% (17/21)
Team Offsides Over 1.5 %
51% (23/45)
50% (12/24)
52% (11/21)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (10/45)
21% (5/24)
24% (5/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemBotafogo SPGoias
xG (For)
1.13
1.12
1.15
xGA (Against)
1.06
1.00
1.12
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBotafogo SPGoias
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 2.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40