Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Ceara
Streaki - Ceara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ceara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ceara — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Ceara — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ceara — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Ceara — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
- Ceara — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Ceara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ceara — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Ceara — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Ceara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ceara — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Novorizontino
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Novorizontino — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Novorizontino — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Novorizontino — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Novorizontino — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Novorizontino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Ceara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Novorizontino
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Novorizontino — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 8.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — poniżej 6.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Novorizontino jest o 83% lepsza niż Ceara pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ceara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 56% | 49% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 14.56 | 9.89 | 12.22 |
Śr. faule/mecz | 16.11 | 13.67 | 14.89 |
| Novorizontino | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
Strzelone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 49% | 47% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 16.33 | 11.80 | 13.95 |
Śr. faule/mecz | 14.44 | 10.50 | 12.37 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Vila Nova0-2
- 22.08.2026Wvs Londrina2-1
- 19.08.2026Lvs Nautico Recife0-1
- 15.08.2026Lvs Cuiaba1-3
- 07.08.2026Wvs Ponte Preta2-0
- 26.07.2026Wvs São Bernardo4-3
- 22.07.2026Lvs CRB0-1
- 17.07.2026Dvs America Mineiro1-1
- 13.07.2026Dvs Athletic Club0-0
- 04.07.2026Lvs Goias0-2
- 28.08.2026Wvs Sport Recife2-1
- 24.08.2026Wvs Athletic Club4-1
- 20.08.2026Wvs America Mineiro3-0
- 16.08.2026Dvs CRB0-0
- 09.08.2026Lvs Juventude0-1
- 26.07.2026Wvs Londrina4-1
- 21.07.2026Lvs Criciuma0-1
- 18.07.2026Lvs Fortaleza EC0-1
- 12.07.2026Lvs Operario-PR1-2
- 04.07.2026Wvs Atletico Goianiense3-0
Progi bramkowe
| Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Novorizontino notuje o 15% wyższy wynik niż Ceara pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.58 (36/40) | 9.83 (18/20) | 11.33 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (31/36) | 78% (14/18) | 94% (17/18) |
Over 7.5 Corners | 78% (28/36) | 72% (13/18) | 83% (15/18) |
Over 8.5 Corners | 72% (26/36) | 61% (11/18) | 83% (15/18) |
Over 9.5 Corners | 61% (22/36) | 44% (8/18) | 78% (14/18) |
Over 10.5 Corners | 50% (18/36) | 39% (7/18) | 61% (11/18) |
Over 11.5 Corners | 44% (16/36) | 33% (6/18) | 56% (10/18) |
Over 12.5 Corners | 31% (11/36) | 22% (4/18) | 39% (7/18) |
Over 13.5 Corners | 19% (7/36) | 11% (2/18) | 28% (5/18) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/36) | 11% (2/18) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.63 | 5.55 | 5.70 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 225 | 111 | 114 |
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 4.80 | 5.20 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 200 | 96 | 104 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.75 (40/40) | 4.80 (20/20) | 4.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 190 | 96 | 94 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 9 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Novorizontino jest o 7% lepsza niż Ceara pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.72 | 13.26 | 14.17 |
Strzały celne / mecz | 4.49 | 4.13 | 4.83 |
Strzały niecelne / mecz | 5.53 | 5.39 | 5.67 |
Skuteczność strzałów | 9.5% | 7.5% | 11.2% |
Strzały na gola | 10.57 | 13.26 | 8.95 |
Strzały celne na gola | 3.46 | 4.13 | 3.05 |
Strzały Over 10.5 | 62% (29/47) | 57% (13/23) | 67% (16/24) |
Strzały Over 11.5 | 57% (27/47) | 48% (11/23) | 67% (16/24) |
Strzały Over 12.5 | 53% (25/47) | 43% (10/23) | 63% (15/24) |
Strzały Over 13.5 | 49% (23/47) | 39% (9/23) | 58% (14/24) |
Strzały Over 14.5 | 43% (20/47) | 35% (8/23) | 50% (12/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 60% (28/47) | 52% (12/23) | 67% (16/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 49% (23/47) | 43% (10/23) | 54% (13/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 38% (18/47) | 30% (7/23) | 46% (11/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 26% (12/47) | 17% (4/23) | 33% (8/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Novorizontino notuje o 8% wyższy wynik niż Ceara pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.70 | 3.09 | 4.30 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (46/46) | 100% (23/23) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 1.5 % | 91% (42/46) | 83% (19/23) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 2.5 % | 61% (28/46) | 52% (12/23) | 70% (16/23) |
Match Offsides Over 3.5 % | 37% (17/46) | 22% (5/23) | 52% (12/23) |
Team Offsides AVG | 1.76 | 1.70 | 1.83 |
Team Offsides Over 0.5 % | 85% (39/46) | 87% (20/23) | 83% (19/23) |
Team Offsides Over 1.5 % | 43% (20/46) | 35% (8/23) | 52% (12/23) |
Team Offsides Over 2.5 % | 24% (11/46) | 22% (5/23) | 26% (6/23) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Novorizontino jest o 28% lepsza niż Ceara pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.23 | 1.08 | 1.38 |
xGA (Against) | 1.08 | 1.21 | 0.95 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ceara | Novorizontino | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

