Football Stats
Herb Caxias
CaxiasŚr. pkt/mecz 1.25
Brazylia / Serie C21 czerwca 2026 16:00
Herb Maringá
MaringáŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Caxias

1W — Caxias2D1W — Maringá

Streaki - Caxias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Caxias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Caxias — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Caxias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Caxias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Caxias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Caxias — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Caxias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Maringá

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maringá — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maringá — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maringá — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maringá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maringá — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maringá — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Maringá — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Maringá — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Maringá — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Maringá — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Maringá — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Maringá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Caxias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Caxias — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Caxias — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Maringá

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maringá — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.06Herb CaxiasCaxias11Herb MaringáMaringá
30.08Herb MaringáMaringá30Herb CaxiasCaxias
10.06Herb CaxiasCaxias30Herb MaringáMaringá
03.06Herb MaringáMaringá11Herb CaxiasCaxias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maringá jest o 33% lepsza niż Caxias pod względem odsetku wygranych meczów.

CaxiasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
1.50
Strzelone
0.90
0.60
0.75
Stracone
0.60
0.90
0.75
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
MaringáDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.60
3.45
Strzelone
1.70
1.90
1.80
Stracone
1.60
1.70
1.65
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Maringá jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Caxias u siebie
1.90 gola/mecz
Maringá na wyjeździe

Progi bramkowe

CaxiasMaringá
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
90% (9/10)
Over 2.5
20% (2/10)
70% (7/10)
Over 3.5
0% (0/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCaxiasMaringá
Match Corners AVG
9.00 (2/40)
9.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCaxiasMaringá
Corners Earned Match
4.50
4.50
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
9
9

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCaxiasMaringá
Match Cards AVG
9.33 (3/3)
9.33 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 4.5 Cards
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 5.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 6.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 7.5 Cards
67% (2/3)
67% (2/3)
Total Cards
28
28
Highest in a Match
15
15
Lowest in a Match
5
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCaxiasMaringá
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
100% (20/20)
45% (9/20)
Under 4.5
78% (31/40)
100% (20/20)
55% (11/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68