Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Ituano
Streaki - Ituano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ituano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ituano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ituano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ituano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ituano — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Ituano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ituano — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Ituano — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ituano — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Ituano — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ituano — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Ituano — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Ituano — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ituano — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Ituano — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Ituano — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ituano — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Maranhão
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maranhão — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maranhão — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maranhão — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maranhão — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maranhão — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Maranhão — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Maranhão — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Maranhão — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Maranhão — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Maranhão — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Maranhão — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Maranhão — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Ituano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ituano — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ituano — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Maranhão
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maranhão — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Maranhão — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Ituano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.90 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.70 | 1.90 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Maranhão | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.50 | 1.80 |
Strzelone | 1.30 | 0.70 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.06.2026Dvs Figueirense0-0
- 14.06.2026Dvs AO Itabaiana2-2
- 30.05.2026Lvs Caxias1-2
- 25.05.2026Wvs Botafogo PB1-0
- 17.05.2026Wvs Guarani Campinas3-1
- 10.05.2026Wvs Confiança1-0
- 05.05.2026Lvs Ypiranga-RS0-2
- 26.04.2026Wvs Maringá4-1
- 18.04.2026Dvs Inter De Limeira1-1
- 12.04.2026Lvs Amazonas0-3
Progi bramkowe
| Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.00 (1/40) | — | 7.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.76 | 5.85 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 48% (10/21) | 45% (9/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 81% (17/21) | 80% (16/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 121 | 117 | 4 |
| Ogółem | Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.38 | 5.50 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 48% (10/21) | 45% (9/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (19/21) | 90% (18/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 81% (17/21) | 85% (17/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 113 | 110 | 3 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maranhão notuje o 57% wyższy wynik niż Ituano pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.24 (21/21) | 5.10 (20/20) | 8.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 95% (20/21) | 95% (19/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 81% (17/21) | 80% (16/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 48% (10/21) | 45% (9/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 38% (8/21) | 35% (7/20) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 29% (6/21) | 25% (5/20) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Cards | 24% (5/21) | 20% (4/20) | 100% (1/1) |
Total Cards | 110 | 102 | 8 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 8 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ituano | Maranhão | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

