Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Caxias
Streaki - Caxias
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Caxias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Caxias — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Caxias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Caxias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Caxias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Caxias — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Anápolis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Anápolis — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Anápolis — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Anápolis — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Anápolis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Anápolis — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Anápolis — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Anápolis — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Anápolis — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Anápolis — powyżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Anápolis — powyżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Anápolis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Anápolis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Anápolis — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Caxias
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Caxias — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Caxias — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Caxias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Anápolis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Anápolis — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Anápolis — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Anápolis jest o 40% lepsza niż Caxias pod względem odsetku wygranych meczów.
| Caxias | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Strzelone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Anápolis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 0% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.80 | 2.05 |
Strzelone | 1.70 | 0.30 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.50 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Dvs Maringá1-1
- 13.06.2026Lvs Guarani Campinas1-2
- 30.05.2026Wvs Ituano2-1
- 23.05.2026Dvs Maranhão0-0
- 17.05.2026Wvs Paysandu2-0
- 10.05.2026Dvs Barra0-0
- 03.05.2026Dvs Amazonas1-1
- 27.04.2026Wvs Ypiranga-RS2-1
- 18.04.2026Lvs Volta Redonda0-1
- 12.04.2026Wvs Confiança1-0
- 20.06.2026Wvs AO Itabaiana2-0
- 13.06.2026Lvs Amazonas0-1
- 31.05.2026Dvs Maranhão0-0
- 24.05.2026Lvs Brusque0-1
- 17.05.2026Dvs Barra1-1
- 09.05.2026Lvs Paysandu1-2
- 03.05.2026Lvs Ferroviária0-1
- 26.04.2026Wvs Figueirense3-1
- 18.04.2026Lvs Ypiranga-RS0-3
- 12.04.2026Lvs Inter De Limeira1-2
Progi bramkowe
| Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (1/40) | — | 8.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 1.00 | — | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Corners Earned | 1 | — | 1 |
| Ogółem | Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.00 | — | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Corners Against | 7 | — | 7 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.00 (2/2) | — | 7.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 4.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 5.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 6.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 14 | — | 14 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 7 | — | 7 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Caxias | Anápolis | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

