Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Ypiranga-RS
Streaki - Ypiranga-RS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ypiranga-RS — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ypiranga-RS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ypiranga-RS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ypiranga-RS — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ypiranga-RS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ypiranga-RS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ypiranga-RS — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Ypiranga-RS — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Paysandu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Paysandu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Paysandu — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paysandu — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Paysandu — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Paysandu — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Paysandu — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Paysandu — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Paysandu — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Paysandu — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Paysandu — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Paysandu — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Ypiranga-RS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ypiranga-RS — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ypiranga-RS — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ypiranga-RS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Paysandu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paysandu — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — powyżej 2.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Paysandu jest o 33% lepsza niż Ypiranga-RS pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ypiranga-RS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Paysandu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.10 | 3.20 |
Strzelone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Stracone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Dvs Confiança1-1
- 20.06.2026Wvs Santa Cruz1-0
- 15.06.2026Dvs Botafogo PB1-1
- 31.05.2026Lvs Inter De Limeira1-2
- 24.05.2026Lvs Volta Redonda1-2
- 16.05.2026Lvs Maringá1-4
- 10.05.2026Lvs Brusque0-3
- 05.05.2026Wvs Ituano2-0
- 27.04.2026Lvs Caxias1-2
- 18.04.2026Wvs Anápolis3-0
- 27.06.2026Lvs Santa Cruz1-3
- 21.06.2026Wvs Maranhão1-0
- 14.06.2026Lvs Inter De Limeira1-2
- 31.05.2026Lvs Figueirense1-2
- 25.05.2026Wvs Floresta2-1
- 17.05.2026Lvs Caxias0-2
- 13.05.2026Dvs Vasco DA Gama2-2
- 09.05.2026Wvs Anápolis2-1
- 03.05.2026Wvs Botafogo PB4-2
- 25.04.2026Wvs AO Itabaiana4-1
Progi bramkowe
| Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Paysandu notuje o 110% wyższy wynik niż Ypiranga-RS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.89 (9/40) | 5.00 (1/20) | 10.50 (8/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (8/9) | 0% (0/1) | 100% (8/8) |
Over 7.5 Corners | 89% (8/9) | 0% (0/1) | 100% (8/8) |
Over 8.5 Corners | 89% (8/9) | 0% (0/1) | 100% (8/8) |
Over 9.5 Corners | 56% (5/9) | 0% (0/1) | 63% (5/8) |
Over 10.5 Corners | 22% (2/9) | 0% (0/1) | 25% (2/8) |
Over 11.5 Corners | 22% (2/9) | 0% (0/1) | 25% (2/8) |
Over 12.5 Corners | 11% (1/9) | 0% (0/1) | 13% (1/8) |
Over 13.5 Corners | 11% (1/9) | 0% (0/1) | 13% (1/8) |
Over 14.5 Corners | 11% (1/9) | 0% (0/1) | 13% (1/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.57 | 3.00 | 4.65 |
More Corners Than Opponent | 38% (8/21) | 100% (1/1) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 86% (18/21) | 100% (1/1) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 0% (0/1) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 0% (0/1) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 24% (5/21) | 0% (0/1) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 0% (0/1) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 96 | 3 | 93 |
| Ogółem | Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.38 | 2.00 | 5.55 |
More Corners Than Opponent | 38% (8/21) | 100% (1/1) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 86% (18/21) | 0% (0/1) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 76% (16/21) | 0% (0/1) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (14/21) | 0% (0/1) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 52% (11/21) | 0% (0/1) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (7/21) | 0% (0/1) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Corners Against | 113 | 2 | 111 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ypiranga-RS notuje o 44% wyższy wynik niż Paysandu pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.95 (21/21) | 7.00 (1/1) | 4.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (20/21) | 100% (1/1) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (19/21) | 100% (1/1) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 76% (16/21) | 100% (1/1) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (10/21) | 100% (1/1) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 38% (8/21) | 100% (1/1) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 24% (5/21) | 100% (1/1) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Total Cards | 104 | 7 | 97 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 7 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ypiranga-RS | Paysandu | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

