Football Stats
Herb Figueirense
FigueirenseŚr. pkt/mecz 1.30
Brazylia / Serie C14 lipca 2026 01:30
Herb Volta Redonda
Volta RedondaŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Figueirense

0W — Figueirense2D2W — Volta Redonda

Streaki - Figueirense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Figueirense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Figueirense — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Figueirense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Figueirense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Figueirense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Figueirense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Figueirense — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Figueirense — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Figueirense — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Figueirense — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Figueirense — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Figueirense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Figueirense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Figueirense — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Figueirense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Volta Redonda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Volta Redonda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Volta Redonda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Volta Redonda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Volta Redonda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Volta Redonda — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Volta Redonda — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Volta Redonda — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Volta Redonda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Volta Redonda — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Volta Redonda — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Volta Redonda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Figueirense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Figueirense — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Figueirense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Volta Redonda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Volta Redonda — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volta Redonda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.07Herb FigueirenseFigueirense00Herb Volta RedondaVolta Redonda
24.08Herb Volta RedondaVolta Redonda10Herb FigueirenseFigueirense
20.08Herb Volta RedondaVolta Redonda20Herb FigueirenseFigueirense
09.04Herb Volta RedondaVolta Redonda11Herb FigueirenseFigueirense

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Figueirense jest o 17% lepsza niż Volta Redonda pod względem odsetku wygranych meczów.

FigueirenseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
1.70
2.00
Strzelone
1.00
0.70
0.85
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Volta RedondaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
2.90
2.10
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
0.40
2.00
1.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Ostatnie 10 meczów

Figueirense jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Figueirense u siebie
0.90 gola/mecz
Volta Redonda na wyjeździe

Progi bramkowe

FigueirenseVolta Redonda
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Figueirense notuje o 50% wyższy wynik niż Volta Redonda pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFigueirenseVolta Redonda
Match Corners AVG
11.25 (8/40)
15.00 (2/20)
10.00 (6/20)
Over 6.5 Corners
88% (7/8)
100% (2/2)
83% (5/6)
Over 7.5 Corners
75% (6/8)
100% (2/2)
67% (4/6)
Over 8.5 Corners
63% (5/8)
100% (2/2)
50% (3/6)
Over 9.5 Corners
63% (5/8)
100% (2/2)
50% (3/6)
Over 10.5 Corners
50% (4/8)
100% (2/2)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
38% (3/8)
50% (1/2)
33% (2/6)
Over 12.5 Corners
25% (2/8)
50% (1/2)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
25% (2/8)
50% (1/2)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
25% (2/8)
50% (1/2)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFigueirenseVolta Redonda
Corners Earned Match
5.28
5.65
4.90
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
211
113
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Volta Redonda notuje o 40% wyższy wynik niż Figueirense pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFigueirenseVolta Redonda
Match Cards AVG
5.10 (40/40)
4.25 (20/20)
5.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Total Cards
204
85
119
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFigueirenseVolta Redonda
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68