Football Stats
Herb Inter De Limeira
Inter De LimeiraŚr. pkt/mecz 1.65
Brazylia / Serie C12 lipca 2026 16:00
Herb Amazonas
AmazonasŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Inter De Limeira

1W — Inter De Limeira0D0W — Amazonas

Streaki - Inter De Limeira

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Inter De Limeira — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Inter De Limeira — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Amazonas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Amazonas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Amazonas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Amazonas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amazonas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amazonas — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Amazonas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Amazonas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Amazonas — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Amazonas — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Amazonas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Amazonas — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Amazonas — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Amazonas — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Inter De Limeira

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Amazonas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Amazonas — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Amazonas — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.07Herb Inter De LimeiraInter De Limeira10Herb AmazonasAmazonas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inter De Limeira jest o 29% lepsza niż Amazonas pod względem odsetku wygranych meczów.

Inter De LimeiraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
2.10
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
AmazonasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.70
2.35
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Inter De Limeira jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Inter De Limeira u siebie
1.00 gola/mecz
Amazonas na wyjeździe

Progi bramkowe

Inter De LimeiraAmazonas
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemInter De LimeiraAmazonas
Match Corners AVG
9.67 (6/40)
9.67 (6/20)
Over 6.5 Corners
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 8.5 Corners
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 9.5 Corners
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 10.5 Corners
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
17% (1/6)
17% (1/6)
Over 12.5 Corners
17% (1/6)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
17% (1/6)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
17% (1/6)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemInter De LimeiraAmazonas
Corners Earned Match
4.25
4.25
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
85
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemInter De LimeiraAmazonas
Match Cards AVG
6.00 (20/20)
6.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Total Cards
120
120
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemInter De LimeiraAmazonas
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68