Football Stats
Herb Caxias
CaxiasŚr. pkt/mecz 1.30
Brazylia / Serie C11 lipca 2026 16:00
Herb Floresta
FlorestaŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Caxias

1W — Caxias3D1W — Floresta

Streaki - Caxias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Caxias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Caxias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Caxias — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Caxias — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Caxias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Caxias — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Caxias — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Floresta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Floresta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Floresta — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Floresta — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Floresta — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Floresta — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Caxias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Caxias — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Caxias — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Caxias — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Caxias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Floresta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Floresta — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.07Herb CaxiasCaxias00Herb FlorestaFloresta
11.10Herb CaxiasCaxias11Herb FlorestaFloresta
07.09Herb FlorestaFloresta00Herb CaxiasCaxias
13.04Herb CaxiasCaxias10Herb FlorestaFloresta
30.06Herb FlorestaFloresta21Herb CaxiasCaxias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

CaxiasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.60
1.65
Strzelone
1.00
0.70
0.85
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
FlorestaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
1.70
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Caxias jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Caxias u siebie
0.80 gola/mecz
Floresta na wyjeździe

Progi bramkowe

CaxiasFloresta
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCaxiasFloresta
Under 0.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 1.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 2.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 3.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68