Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Inter De Limeira
Streaki - Inter De Limeira
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Inter De Limeira — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Inter De Limeira — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Inter De Limeira — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Volta Redonda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Volta Redonda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Volta Redonda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Volta Redonda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Volta Redonda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Volta Redonda — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Volta Redonda — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Volta Redonda — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Volta Redonda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Volta Redonda — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Volta Redonda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Volta Redonda — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Volta Redonda — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Volta Redonda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Inter De Limeira
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Inter De Limeira — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Volta Redonda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Volta Redonda — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Volta Redonda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inter De Limeira jest o 33% lepsza niż Volta Redonda pod względem odsetku wygranych meczów.
| Inter De Limeira | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Volta Redonda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 0.70 | 1.80 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.07.2026Lvs Guarani Campinas1-3
- 12.07.2026Wvs Amazonas1-0
- 04.07.2026Wvs Maranhão1-0
- 27.06.2026Dvs Maringá2-2
- 21.06.2026Lvs Ferroviária0-2
- 14.06.2026Wvs Paysandu2-1
- 31.05.2026Wvs Ypiranga-RS2-1
- 24.05.2026Dvs AO Itabaiana0-0
- 18.05.2026Wvs Botafogo PB1-0
- 11.05.2026Lvs Santa Cruz1-2
- 25.07.2026Lvs Anápolis1-4
- 13.07.2026Dvs Figueirense0-0
- 04.07.2026Lvs Maringá0-4
- 30.06.2026Wvs Amazonas3-0
- 20.06.2026Lvs Botafogo PB0-2
- 14.06.2026Wvs Confiança1-0
- 30.05.2026Wvs AO Itabaiana1-0
- 24.05.2026Wvs Ypiranga-RS2-1
- 16.05.2026Lvs Santa Cruz0-2
- 10.05.2026Dvs Ferroviária0-0
Progi bramkowe
| Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.25 (4/40) | — | 10.25 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 50% (2/4) | — | 50% (2/4) |
Over 9.5 Corners | 50% (2/4) | — | 50% (2/4) |
Over 10.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 12.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 13.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 14.5 Corners | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.90 | — | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Corners Earned | 98 | — | 98 |
| Ogółem | Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.60 | — | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Corners Against | 92 | — | 92 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.95 (20/20) | — | 5.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Total Cards | 119 | — | 119 |
Highest in a Match | 12 | — | 12 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Inter De Limeira | Volta Redonda | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

