Football Stats
Herb Ferroviária
FerroviáriaŚr. pkt/mecz 1.35
Brazylia / Serie C29 sierpnia 2026 22:00
Herb Confiança
ConfiançaŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Ferroviária

2W — Ferroviária0D0W — Confiança

Streaki - Ferroviária

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ferroviária — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ferroviária — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ferroviária — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Ferroviária — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ferroviária — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ferroviária — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ferroviária — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Ferroviária — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ferroviária — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Confiança

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Confiança — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Confiança — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Confiança — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Confiança — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Confiança — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Confiança — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Confiança — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Confiança — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Confiança — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Confiança — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Confiança — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Confiança — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Confiança — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Confiança — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ferroviária

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ferroviária — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 kartek w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — powyżej 2.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferroviária — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Confiança

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Confiança — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Confiança — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb FerroviáriaFerroviária10Herb ConfiançaConfiança
18.05Herb FerroviáriaFerroviária10Herb ConfiançaConfiança

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ferroviária jest o 133% lepsza niż Confiança pod względem odsetku wygranych meczów.

FerroviáriaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.30
2.10
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
0.70
1.20
0.95
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
ConfiançaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
1.70
Strzelone
0.80
0.30
0.55
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
70%
55%

Ostatnie 10 meczów

Ferroviária jest o +300% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Ferroviária u siebie
0.30 gola/mecz
Confiança na wyjeździe

Progi bramkowe

FerroviáriaConfiança
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ferroviária notuje o 33% wyższy wynik niż Confiança pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFerroviáriaConfiança
Match Corners AVG
9.80 (5/40)
11.50 (2/20)
8.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Over 7.5 Corners
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Over 10.5 Corners
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Over 11.5 Corners
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Over 12.5 Corners
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFerroviáriaConfiança
Corners Earned Match
4.17
4.35
4.00
More Corners Than Opponent
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
167
87
80

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ferroviária notuje o 7% wyższy wynik niż Confiança pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFerroviáriaConfiança
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
5.50 (20/20)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Total Cards
213
110
103
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFerroviáriaConfiança
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 2.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 3.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68