Football Stats
Herb Paysandu
PaysanduŚr. pkt/mecz 1.50
Brazylia / Serie C29 sierpnia 2026 22:00
Herb Maringá
MaringáŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Paysandu

0W — Paysandu0D1W — Maringá

Streaki - Paysandu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Paysandu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Paysandu — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Paysandu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Paysandu — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Paysandu — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Paysandu — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Paysandu — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Paysandu — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Paysandu — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Paysandu — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Maringá

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maringá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maringá — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maringá — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maringá — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maringá — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maringá — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maringá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Maringá — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Maringá — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Maringá — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Maringá — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Maringá — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Maringá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Paysandu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Paysandu — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — powyżej 2.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Paysandu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - Maringá

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maringá — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maringá — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb PaysanduPaysandu01Herb MaringáMaringá

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Paysandu jest o 13% lepsza niż Maringá pod względem odsetku wygranych meczów.

PaysanduDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
90%
40%
65%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
MaringáDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.30
3.35
Strzelone
1.60
1.80
1.70
Stracone
1.80
1.50
1.65
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
0%
20%

Ostatnie 10 meczów

Maringá jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Paysandu u siebie
1.80 gola/mecz
Maringá na wyjeździe

Progi bramkowe

PaysanduMaringá
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Paysandu notuje o 56% wyższy wynik niż Maringá pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPaysanduMaringá
Match Corners AVG
11.00 (3/40)
12.50 (2/20)
8.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPaysanduMaringá
Corners Earned Match
4.64
4.65
4.50
More Corners Than Opponent
36% (8/22)
35% (7/20)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
86% (19/22)
85% (17/20)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
77% (17/22)
75% (15/20)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
55% (12/22)
55% (11/20)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
23% (5/22)
25% (5/20)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
9% (2/22)
10% (2/20)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
9% (2/22)
10% (2/20)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/22)
5% (1/20)
0% (0/2)
Corners Earned
102
93
9

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maringá notuje o 92% wyższy wynik niż Paysandu pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPaysanduMaringá
Match Cards AVG
5.43 (23/23)
4.85 (20/20)
9.33 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
95% (19/20)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
91% (21/23)
90% (18/20)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
78% (18/23)
75% (15/20)
100% (3/3)
Over 4.5 Cards
52% (12/23)
45% (9/20)
100% (3/3)
Over 5.5 Cards
39% (9/23)
35% (7/20)
67% (2/3)
Over 6.5 Cards
26% (6/23)
20% (4/20)
67% (2/3)
Over 7.5 Cards
22% (5/23)
15% (3/20)
67% (2/3)
Total Cards
125
97
28
Highest in a Match
15
9
15
Lowest in a Match
1
1
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPaysanduMaringá
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 4.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68