Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy FK Tobol Kostanay
Streaki - FK Tobol Kostanay
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Tobol Kostanay — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FK Tobol Kostanay — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Tobol Kostanay — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Tobol Kostanay — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — powyżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- FK Tobol Kostanay — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
Streaki - Ulytau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ulytau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ulytau — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ulytau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ulytau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FK Tobol Kostanay
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Tobol Kostanay — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Tobol Kostanay — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Ulytau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ulytau — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulytau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ulytau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Tobol Kostanay jest o 14% lepsza niż Ulytau pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Tobol Kostanay | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 1.70 | 0.70 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Ulytau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.30 | 2.15 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Kaspiy0-1
- 25.08.2026Wvs Kaisar3-2
- 16.08.2026Wvs Irtysh2-0
- 13.08.2026Lvs FK Partizan1-2
- 06.08.2026Lvs FK Partizan0-3
- 02.08.2026Lvs Ordabasy0-2
- 30.07.2026Dvs Panevėžys1-1
- 26.07.2026Wvs Atyrau1-0
- 23.07.2026Dvs Panevėžys1-1
- 18.07.2026Dvs Kyzyl-Zhar1-1
Progi bramkowe
| FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 15.50 (2/40) | 15.50 (2/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 14.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 7.50 | 7.50 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Corners Earned | 15 | 15 | — |
| Ogółem | FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 8.00 | 8.00 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 4.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 5.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 7.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 8.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Corners Against | 16 | 16 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.50 (2/2) | 5.50 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 11 | 11 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 5 | 5 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Tobol Kostanay | Ulytau | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

