Football Stats
Herb FK Partizan
Flaga SerbiaFK Partizan
11. miejsce w tabeli Super liga
Serbia / Super ligaSezon 2026/27

2026/27 FK Partizan — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz10
Gs10
RB0
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Partizan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FK Partizan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FK Partizan — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Partizan — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Partizan — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb FK PartizanFK Partizan31OFK Beograd
27.08Herb FK PartizanFK Partizan21Getafe
23.08Mladost Lucani31Herb FK PartizanFK Partizan
20.08Getafe31Herb FK PartizanFK Partizan
16.08Herb FK PartizanFK Partizan01Radnicki 1923
13.08FK Tobol Kostanay12Herb FK PartizanFK Partizan
06.08Herb FK PartizanFK Partizan30FK Tobol Kostanay
02.08Herb FK PartizanFK Partizan12IMT Novi Beograd
30.07UNA Strassen01Herb FK PartizanFK Partizan
26.07Macva13Herb FK PartizanFK Partizan

FK Partizan — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.10
1.80
2.90
Strzelone
0.90
1.30
2.20
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
60%
Śr. strzały/mecz
16.14
Śr. faule/mecz
10.75
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.10
2.40
3.50
Strzelone
0.50
1.30
1.80
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 16% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
20.50
19.00
22.00
Strzały celne / mecz
6.50
5.33
7.67
Strzały niecelne / mecz
7.67
8.67
6.67
Skuteczność strzałów
8.1%
7.0%
9.1%
Strzały na gola
12.30
14.25
11.00
Strzały celne na gola
3.90
4.00
3.83
Strzały Over 10.5
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.67
3.33
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
0.67
1.00
0.33
Team Offsides Over 0.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 1.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.00 (13/20)
9.63 (8/10)
8.00 (5/10)
Over 6.5 Corners
69% (9/13)
88% (7/8)
40% (2/5)
Over 7.5 Corners
54% (7/13)
75% (6/8)
20% (1/5)
Over 8.5 Corners
46% (6/13)
63% (5/8)
20% (1/5)
Over 9.5 Corners
46% (6/13)
63% (5/8)
20% (1/5)
Over 10.5 Corners
31% (4/13)
38% (3/8)
20% (1/5)
Over 11.5 Corners
15% (2/13)
13% (1/8)
20% (1/5)
Over 12.5 Corners
15% (2/13)
13% (1/8)
20% (1/5)
Over 13.5 Corners
15% (2/13)
13% (1/8)
20% (1/5)
Over 14.5 Corners
8% (1/13)
0% (0/8)
20% (1/5)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.05
6.20
3.90
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
101
62
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 28% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.35 (20/20)
4.70 (10/10)
6.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
107
47
60
Highest in a Match
12
7
12
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FK Partizan

Wynik meczu

3-1
2 (33%)
2-2
1 (17%)
1-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)
1-3
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (50%)
0-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)
0-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FK Partizan

Liczba goli w meczu

4
4 (67%)
3
1 (17%)
1
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
4 (67%)
0
1 (17%)
2
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super liga.

Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14