Football Stats
Herb FC Slutsk
FC SlutskŚr. pkt/mecz 1.75
Białoruś / 1. Division7 czerwca 2026 14:00
Herb Molodechno-DYuSSh 4
Molodechno-DYuSSh 4Śr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy FC Slutsk

Streaki - FC Slutsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Slutsk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Slutsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Slutsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Slutsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Slutsk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Slutsk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Slutsk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Slutsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • FC Slutsk — poniżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • FC Slutsk — poniżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • FC Slutsk — poniżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • FC Slutsk — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Molodechno-DYuSSh 4

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Molodechno-DYuSSh 4 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molodechno-DYuSSh 4 — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - FC Slutsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Slutsk — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu

Serie - Molodechno-DYuSSh 4

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb FC SlutskFC Slutsk21Herb Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4
19.10Herb FC SlutskFC Slutsk22Herb Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 4
25.05Herb Molodechno-DYuSSh 4Molodechno-DYuSSh 401Herb FC SlutskFC Slutsk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Slutsk jest o 67% lepsza niż Molodechno-DYuSSh 4 pod względem odsetku wygranych meczów.

FC SlutskDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Molodechno-DYuSSh 4DomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
3.20
2.70
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
1.20
2.20
1.70
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Ostatnie 10 meczów

FC Slutsk jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
FC Slutsk u siebie
1.00 gola/mecz
Molodechno-DYuSSh 4 na wyjeździe

Progi bramkowe

FC SlutskMolodechno-DYuSSh 4
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC SlutskMolodechno-DYuSSh 4
Match Cards AVG
3.50 (4/4)
3.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 3.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 4.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 5.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 6.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 7.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/4)
Total Cards
14
14
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC SlutskMolodechno-DYuSSh 4
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77