Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Molodechno-DYuSSh 4
Streaki - Molodechno-DYuSSh 4
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Smorgon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Smorgon — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Smorgon — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Smorgon — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Smorgon — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Smorgon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Molodechno-DYuSSh 4
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Smorgon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Smorgon — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Smorgon — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Molodechno-DYuSSh 4 jest o 40% lepsza niż Smorgon pod względem odsetku wygranych meczów.
| Molodechno-DYuSSh 4 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.50 | 2.95 |
Strzelone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 2.10 | 1.80 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Smorgon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.20 | 2.50 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs Bumprom1-0
- 11.07.2026Lvs Minsk II2-3
- 05.07.2026Wvs Osipovichy5-1
- 27.06.2026Lvs Lida0-2
- 21.06.2026Lvs Niva0-6
- 13.06.2026Lvs FC Energetik-Bgu Minsk1-4
- 07.06.2026Lvs FC Slutsk1-2
- 01.06.2026Dvs Dinamo Minsk II1-1
- 23.05.2026Wvs Ostrovets FC3-2
- 16.05.2026Wvs Slonim1-0
- 25.07.2026Wvs Gomel II2-0
- 11.07.2026Dvs Orsha1-1
- 05.07.2026Lvs Volna1-3
- 27.06.2026Wvs Shakhter Soligorsk2-0
- 20.06.2026Lvs Bumprom1-2
- 14.06.2026Wvs Minsk II1-0
- 06.06.2026Wvs Osipovichy5-0
- 31.05.2026Dvs Lida4-4
- 23.05.2026Lvs Niva0-3
- 16.05.2026Lvs FC Energetik-Bgu Minsk0-1
Progi bramkowe
| Molodechno-DYuSSh 4 | Smorgon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Molodechno-DYuSSh 4 | Smorgon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Molodechno-DYuSSh 4 | Smorgon | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Molodechno-DYuSSh 4 | Smorgon | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

