Football Stats
Herb Dinamo Minsk II
Dinamo Minsk IIŚr. pkt/mecz 1.45
Białoruś / 1. Division5 sierpnia 2026 18:00
Herb Lida
LidaŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Dinamo Minsk II

0W — Dinamo Minsk II1D5W — Lida

Streaki - Dinamo Minsk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Lida

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lida — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lida — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lida — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lida — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lida — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Dinamo Minsk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Minsk II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Lida

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lida — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lida — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lida — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lida — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lida — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lida — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.08Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II12Herb LidaLida
03.04Herb LidaLida21Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
21.09Herb LidaLida41Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
16.05Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II01Herb LidaLida
05.10Herb LidaLida11Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
08.06Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II02Herb LidaLida

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lida jest o 38% lepsza niż Dinamo Minsk II pod względem odsetku wygranych meczów.

Dinamo Minsk IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
2.00
1.60
1.80
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
LidaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
3.90
3.40
Strzelone
1.30
2.60
1.95
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Lida jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Dinamo Minsk II u siebie
2.60 gola/mecz
Lida na wyjeździe

Progi bramkowe

Dinamo Minsk IILida
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDinamo Minsk IILida
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77