Football Stats
Herb Slonim
SlonimŚr. pkt/mecz 1.35
Białoruś / 1. Division10 sierpnia 2026 17:00
Herb Bumprom
BumpromŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Slonim

1W — Slonim4D3W — Bumprom

Streaki - Slonim

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slonim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Slonim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Slonim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Slonim — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Slonim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Slonim — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Bumprom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bumprom — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bumprom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bumprom — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bumprom — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bumprom — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bumprom — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bumprom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bumprom — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Slonim

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slonim — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slonim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Bumprom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bumprom — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.08Herb SlonimSlonim31Herb BumpromBumprom
11.04Herb BumpromBumprom00Herb SlonimSlonim
11.10Herb BumpromBumprom21Herb SlonimSlonim
07.06Herb SlonimSlonim02Herb BumpromBumprom
23.11Herb SlonimSlonim00Herb BumpromBumprom
31.07Herb BumpromBumprom10Herb SlonimSlonim
17.09Herb BumpromBumprom33Herb SlonimSlonim
14.05Herb SlonimSlonim22Herb BumpromBumprom

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

SlonimDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
BumpromDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.10
3.25
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
0%
15%

Ostatnie 10 meczów

Bumprom jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Slonim u siebie
1.70 gola/mecz
Bumprom na wyjeździe

Progi bramkowe

SlonimBumprom
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSlonimBumprom
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77