Football Stats
Herb Volna
VolnaŚr. pkt/mecz 1.50
Białoruś / 1. Division10 sierpnia 2026 17:00
Herb Uni Minsk
Uni MinskŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Volna

0W — Volna1D3W — Uni Minsk

Streaki - Volna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Volna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Volna — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Uni Minsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uni Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uni Minsk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uni Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uni Minsk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uni Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Volna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Volna — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Uni Minsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uni Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uni Minsk — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Uni Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.08Herb VolnaVolna00Herb Uni MinskUni Minsk
11.04Herb Uni MinskUni Minsk10Herb VolnaVolna
10.10Herb Uni MinskUni Minsk30Herb VolnaVolna
07.06Herb VolnaVolna12Herb Uni MinskUni Minsk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Volna jest o 80% lepsza niż Uni Minsk pod względem odsetku wygranych meczów.

VolnaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.90
3.55
Strzelone
1.70
2.00
1.85
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Uni MinskDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Volna jest o +70% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Volna u siebie
1.00 gola/mecz
Uni Minsk na wyjeździe

Progi bramkowe

VolnaUni Minsk
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVolnaUni Minsk
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Under 3.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77