Football Stats
Herb Dinamo Minsk II
Dinamo Minsk IIŚr. pkt/mecz 1.45
Białoruś / 1. Division16 sierpnia 2026 14:00
Herb Minsk II
Minsk IIŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Dinamo Minsk II

2W — Dinamo Minsk II1D1W — Minsk II

Streaki - Dinamo Minsk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Minsk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minsk II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minsk II — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minsk II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minsk II — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Serie - Dinamo Minsk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Minsk II — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Minsk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II04Herb Minsk IIMinsk II
20.04Herb Minsk IIMinsk II04Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
11.09Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II00Herb Minsk IIMinsk II
08.05Herb Minsk IIMinsk II01Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Minsk II jest o 13% lepsza niż Dinamo Minsk II pod względem odsetku wygranych meczów.

Dinamo Minsk IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.00
3.30
Strzelone
2.10
1.70
1.90
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Minsk IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
0.90
1.90
1.40
Stracone
2.50
1.30
1.90
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

Dinamo Minsk II jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Dinamo Minsk II u siebie
1.90 gola/mecz
Minsk II na wyjeździe

Progi bramkowe

Dinamo Minsk IIMinsk II
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDinamo Minsk IIMinsk II
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77