Football Stats
Herb Bumprom
BumpromŚr. pkt/mecz 1.40
Białoruś / 1. Division22 sierpnia 2026 15:00
Herb Dinamo Minsk II
Dinamo Minsk IIŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Bumprom

6W — Bumprom0D0W — Dinamo Minsk II

Streaki - Bumprom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bumprom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bumprom — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bumprom — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Bumprom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bumprom — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bumprom — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - Dinamo Minsk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dinamo Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dinamo Minsk II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dinamo Minsk II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dinamo Minsk II — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Bumprom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bumprom — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Bumprom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Dinamo Minsk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dinamo Minsk II — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dinamo Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb BumpromBumprom21Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
25.04Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II34Herb BumpromBumprom
26.10Herb BumpromBumprom30Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
23.06Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II02Herb BumpromBumprom
01.11Herb BumpromBumprom31Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II
06.07Herb Dinamo Minsk IIDinamo Minsk II12Herb BumpromBumprom

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bumprom jest o 14% lepsza niż Dinamo Minsk II pod względem odsetku wygranych meczów.

BumpromDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Dinamo Minsk IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.60
3.00
3.30
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
1.90
1.30
1.60
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Bumprom jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Bumprom u siebie
1.70 gola/mecz
Dinamo Minsk II na wyjeździe

Progi bramkowe

BumpromDinamo Minsk II
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBumpromDinamo Minsk II
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77