Football Stats
Herb Minsk II
Minsk IIŚr. pkt/mecz 1.40
Białoruś / 1. Division22 sierpnia 2026 13:00
Herb FC Slutsk
FC SlutskŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Minsk II

0W — Minsk II1D1W — FC Slutsk

Streaki - Minsk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Minsk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Minsk II — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Minsk II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Minsk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - FC Slutsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Slutsk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Slutsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Slutsk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Slutsk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Slutsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • FC Slutsk — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • FC Slutsk — poniżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • FC Slutsk — poniżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • FC Slutsk — poniżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)

Serie - Minsk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Minsk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minsk II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minsk II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minsk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Slutsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Slutsk — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Slutsk — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Minsk IIMinsk II00Herb FC SlutskFC Slutsk
26.04Herb FC SlutskFC Slutsk21Herb Minsk IIMinsk II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Slutsk jest o 22% lepsza niż Minsk II pod względem odsetku wygranych meczów.

Minsk IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.10
3.25
Strzelone
0.90
2.00
1.45
Stracone
2.50
1.10
1.80
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
FC SlutskDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.70
1.90
1.80
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

FC Slutsk jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Minsk II u siebie
1.90 gola/mecz
FC Slutsk na wyjeździe

Progi bramkowe

Minsk IIFC Slutsk
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMinsk IIFC Slutsk
Match Cards AVG
3.50 (4/4)
3.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 3.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 4.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 5.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 6.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 7.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/4)
Total Cards
14
14
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMinsk IIFC Slutsk
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77