Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Uni Minsk
Streaki - Uni Minsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Uni Minsk — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Uni Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Uni Minsk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Uni Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Uni Minsk — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Molodechno-DYuSSh 4
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Molodechno-DYuSSh 4 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Uni Minsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Uni Minsk — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Uni Minsk — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Uni Minsk — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Uni Minsk — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Molodechno-DYuSSh 4
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Molodechno-DYuSSh 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Molodechno-DYuSSh 4 jest o 100% lepsza niż Uni Minsk pod względem odsetku wygranych meczów.
| Uni Minsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Molodechno-DYuSSh 4 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.70 | 3.40 |
Strzelone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
Stracone | 1.40 | 2.00 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Wvs Gomel II4-0
- 15.08.2026Dvs Orsha0-0
- 10.08.2026Dvs Volna0-0
- 05.08.2026Wvs Smorgon2-0
- 01.08.2026Dvs Bumprom1-1
- 26.07.2026Lvs Minsk II1-2
- 11.07.2026Wvs Osipovichy1-0
- 05.07.2026Dvs Lida0-0
- 27.06.2026Lvs Niva1-3
- 21.06.2026Lvs FC Energetik-Bgu Minsk0-4
- 21.08.2026Wvs Shakhter Soligorsk4-1
- 15.08.2026Wvs Gomel II3-0
- 10.08.2026Wvs Orsha3-0
- 06.08.2026Dvs Volna2-2
- 01.08.2026Wvs Smorgon3-0
- 26.07.2026Wvs Bumprom1-0
- 11.07.2026Lvs Minsk II2-3
- 05.07.2026Wvs Osipovichy5-1
- 27.06.2026Lvs Lida0-2
- 21.06.2026Lvs Niva0-6
Progi bramkowe
| Uni Minsk | Molodechno-DYuSSh 4 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Uni Minsk | Molodechno-DYuSSh 4 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Uni Minsk | Molodechno-DYuSSh 4 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Uni Minsk | Molodechno-DYuSSh 4 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

