Football Stats
Herb Ekhaya
EkhayaŚr. pkt/mecz 1.35
Malawi / Super League28 czerwca 2026 14:30
Herb MAFCO
MAFCOŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Ekhaya

2W — Ekhaya0D1W — MAFCO

Streaki - Ekhaya

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ekhaya — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ekhaya — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ekhaya — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ekhaya — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - MAFCO

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • MAFCO — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • MAFCO — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • MAFCO — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • MAFCO — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ekhaya

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ekhaya — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ekhaya — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ekhaya — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ekhaya — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - MAFCO

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 MAFCO — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 MAFCO — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.06Herb EkhayaEkhaya10Herb MAFCOMAFCO
27.09Herb MAFCOMAFCO21Herb EkhayaEkhaya
09.08Herb EkhayaEkhaya10Herb MAFCOMAFCO

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ekhaya jest o 60% lepsza niż MAFCO pod względem odsetku wygranych meczów.

EkhayaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
0.80
1.40
1.10
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
MAFCODomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Ekhaya jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Ekhaya u siebie
0.60 gola/mecz
MAFCO na wyjeździe

Progi bramkowe

EkhayaMAFCO
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEkhayaMAFCO
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Silver Strikers14851292.07
3Blue Eagles14914282.00
4Nyasa Big Bullets14761271.93
5Masters FC14635211.50
6Chitipa United14626201.43
7Red Lions14545191.36
8Mitundu Baptist14545191.36
9Moyale Barracks14464181.29
10Ekhaya14455171.21
11CIVO United14527171.21
12Dedza Dynamos14356141.00
13MAFCO14347130.93
14Karonga United14347130.93
15Kamuzu Barracks14338120.86
16Creck1423990.64