Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Blue Eagles
Streaki - Blue Eagles
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Blue Eagles — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Blue Eagles — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Blue Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Blue Eagles — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Blue Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Blue Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Blue Eagles — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Moyale Barracks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Moyale Barracks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Moyale Barracks — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Moyale Barracks — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Moyale Barracks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - Blue Eagles
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Blue Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Blue Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Blue Eagles — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blue Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Moyale Barracks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Moyale Barracks — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Moyale Barracks — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Moyale Barracks — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Moyale Barracks — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blue Eagles jest o 22% lepsza niż Moyale Barracks pod względem odsetku wygranych meczów.
| Blue Eagles | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Moyale Barracks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
Stracone | 0.60 | 2.20 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs Mitundu Baptist2-3
- 21.06.2026Wvs Karonga United3-2
- 30.05.2026Wvs Creck2-0
- 23.05.2026Dvs Nyasa Big Bullets1-1
- 17.05.2026Wvs Dedza Dynamos2-0
- 10.05.2026Wvs Silver Strikers1-0
- 02.05.2026Lvs Chitipa United0-1
- 26.04.2026Wvs Ekhaya2-1
- 27.12.2025Dvs Silver Strikers1-1
- 24.12.2025Wvs Mighty Tigers1-0
- 28.06.2026Dvs Karonga United0-0
- 21.06.2026Wvs Mitundu Baptist2-0
- 31.05.2026Dvs Nyasa Big Bullets1-1
- 23.05.2026Wvs Creck1-0
- 16.05.2026Lvs Ekhaya0-2
- 09.05.2026Wvs Chitipa United3-2
- 02.05.2026Lvs Silver Strikers1-4
- 25.04.2026Dvs Dedza Dynamos0-0
- 27.12.2025Dvs Dedza Dynamos0-0
- 20.12.2025Lvs Be Forward Wanderers0-6
Progi bramkowe
| Blue Eagles | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Blue Eagles | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Blue Eagles | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Blue Eagles | Moyale Barracks | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

