Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Be Forward Wanderers
Streaki - Be Forward Wanderers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Be Forward Wanderers — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Be Forward Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - MAFCO
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- MAFCO — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- MAFCO — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- MAFCO — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- MAFCO — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Be Forward Wanderers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Be Forward Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Be Forward Wanderers — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - MAFCO
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 MAFCO — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 MAFCO — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Be Forward Wanderers jest o 140% lepsza niż MAFCO pod względem odsetku wygranych meczów.
| Be Forward Wanderers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.60 | 2.65 |
Strzelone | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Stracone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| MAFCO | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 1.50 | 0.40 | 0.95 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Dvs Dedza Dynamos1-1
- 20.06.2026Dvs Ekhaya1-1
- 31.05.2026Wvs Chitipa United4-0
- 27.05.2026Wvs Karonga United4-1
- 24.05.2026Dvs Silver Strikers0-0
- 16.05.2026Wvs Mitundu Baptist2-0
- 10.05.2026Lvs Nyasa Big Bullets1-2
- 03.05.2026Wvs Creck2-1
- 27.12.2025Dvs Kamuzu Barracks2-2
- 20.12.2025Wvs Moyale Barracks6-0
- 28.06.2026Lvs Ekhaya0-1
- 20.06.2026Wvs Dedza Dynamos3-0
- 30.05.2026Lvs Silver Strikers0-1
- 24.05.2026Wvs Chitipa United2-0
- 17.05.2026Dvs Karonga United1-1
- 09.05.2026Dvs Creck0-0
- 03.05.2026Lvs Nyasa Big Bullets0-1
- 26.04.2026Dvs Mitundu Baptist1-1
- 27.12.2025Lvs Creck0-1
- 20.12.2025Lvs Silver Strikers0-1
Progi bramkowe
| Be Forward Wanderers | MAFCO | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Be Forward Wanderers | MAFCO | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Be Forward Wanderers | MAFCO | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Be Forward Wanderers | MAFCO | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

