Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Creck
Streaki - Creck
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Creck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Creck — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Creck — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Creck — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Mitundu Baptist
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mitundu Baptist — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
- Mitundu Baptist — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
- Mitundu Baptist — przegrywa na wyjeździe (3/4, 75%)
- Mitundu Baptist — nie strzela gola na wyjeździe (3/4, 75%)
- Mitundu Baptist — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
- Mitundu Baptist — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
- Mitundu Baptist — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
- Mitundu Baptist — jest niepokonany w 2. połowie (7/9, 78%)
Serie - Creck
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Creck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Mitundu Baptist
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mitundu Baptist — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mitundu Baptist jest o 10% lepsza niż Creck pod względem odsetku wygranych meczów.
| Creck | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Mitundu Baptist | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 33% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.75 | 2.00 |
Strzelone | 1.40 | 0.25 | 0.89 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.11 |
BTTS % | 20% | 25% | 22% |
Czyste konto % | 60% | 0% | 33% |
Nie strzelił % | 40% | 75% | 56% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Lvs Nyasa Big Bullets0-2
- 28.06.2026Lvs CIVO United0-1
- 21.06.2026Wvs Masters FC3-1
- 30.05.2026Lvs Blue Eagles0-2
- 23.05.2026Lvs Moyale Barracks0-1
- 16.05.2026Lvs Kamuzu Barracks1-3
- 09.05.2026Dvs MAFCO0-0
- 03.05.2026Lvs Be Forward Wanderers1-2
- 26.04.2026Dvs Red Lions1-1
- 27.12.2025Wvs MAFCO1-0
- 05.07.2026Dvs Ekhaya0-0
- 27.06.2026Wvs Blue Eagles3-2
- 21.06.2026Lvs Moyale Barracks0-2
- 30.05.2026Wvs CIVO United3-0
- 23.05.2026Lvs Red Lions0-1
- 16.05.2026Lvs Be Forward Wanderers0-2
- 11.05.2026Lvs Masters FC0-2
- 02.05.2026Wvs Kamuzu Barracks1-0
- 26.04.2026Dvs MAFCO1-1
Progi bramkowe
| Creck | Mitundu Baptist | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/4) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 75% (3/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
| Creck | Mitundu Baptist | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 75% (3/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
| Creck | Mitundu Baptist | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 0% (0/4) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (4/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 44% (4/9) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Creck | Mitundu Baptist | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (3/29) | 10% (2/20) | 11% (1/9) |
Under 1.5 | 38% (11/29) | 40% (8/20) | 33% (3/9) |
Under 2.5 | 79% (23/29) | 80% (16/20) | 78% (7/9) |
Under 3.5 | 86% (25/29) | 85% (17/20) | 89% (8/9) |
Under 4.5 | 93% (27/29) | 95% (19/20) | 89% (8/9) |
Under 5.5 | 97% (28/29) | 95% (19/20) | 100% (9/9) |

