Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Ekhaya
Streaki - Ekhaya
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ekhaya — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ekhaya — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ekhaya — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ekhaya — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ekhaya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Nyasa Big Bullets
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nyasa Big Bullets — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nyasa Big Bullets — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nyasa Big Bullets — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nyasa Big Bullets — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nyasa Big Bullets — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nyasa Big Bullets — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nyasa Big Bullets — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Ekhaya
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ekhaya — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ekhaya — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ekhaya — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Nyasa Big Bullets
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nyasa Big Bullets — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nyasa Big Bullets — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Nyasa Big Bullets — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nyasa Big Bullets — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Nyasa Big Bullets — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nyasa Big Bullets jest o 38% lepsza niż Ekhaya pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ekhaya | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Nyasa Big Bullets | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.07.2026Dvs Mitundu Baptist0-0
- 28.06.2026Wvs MAFCO1-0
- 20.06.2026Dvs Be Forward Wanderers1-1
- 30.05.2026Wvs Masters FC2-0
- 23.05.2026Wvs Kamuzu Barracks4-1
- 16.05.2026Wvs Moyale Barracks2-0
- 09.05.2026Lvs CIVO United0-1
- 02.05.2026Dvs Red Lions1-1
- 26.04.2026Lvs Blue Eagles1-2
- 27.12.2025Wvs Mighty Tigers2-0
- 04.07.2026Wvs Creck2-0
- 29.06.2026Wvs Masters FC1-0
- 21.06.2026Wvs Kamuzu Barracks2-1
- 31.05.2026Dvs Moyale Barracks1-1
- 23.05.2026Dvs Blue Eagles1-1
- 17.05.2026Dvs Red Lions0-0
- 10.05.2026Wvs Be Forward Wanderers2-1
- 03.05.2026Wvs MAFCO1-0
- 25.04.2026Dvs CIVO United2-2
- 27.12.2025Wvs Ekwendeni Hammers4-0
Progi bramkowe
| Ekhaya | Nyasa Big Bullets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Ekhaya | Nyasa Big Bullets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Ekhaya | Nyasa Big Bullets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ekhaya | Nyasa Big Bullets | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

