Football Stats
Herb MAFCO
MAFCOŚr. pkt/mecz 1.05
Malawi / Super League18 lipca 2026 14:30
Herb Red Lions
Red LionsŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy MAFCO

5W — MAFCO1D1W — Red Lions

Streaki - MAFCO

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • MAFCO — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • MAFCO — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • MAFCO — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • MAFCO — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • MAFCO — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Red Lions

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Lions — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Red Lions — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Lions — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Red Lions — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Red Lions — jest niepokonany w 1. połowie (13/18, 72%)
  • Red Lions — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)

Serie - MAFCO

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 MAFCO — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 MAFCO — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Red Lions

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Lions — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Lions — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb MAFCOMAFCO20Herb Red LionsRed Lions
30.08Herb Red LionsRed Lions12Herb MAFCOMAFCO
22.07Herb MAFCOMAFCO10Herb Red LionsRed Lions
07.08Herb Red LionsRed Lions01Herb MAFCOMAFCO
02.04Herb MAFCOMAFCO02Herb Red LionsRed Lions
12.09Herb Red LionsRed Lions12Herb MAFCOMAFCO
28.11Herb MAFCOMAFCO11Herb Red LionsRed Lions

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Lions jest o 40% lepsza niż MAFCO pod względem odsetku wygranych meczów.

MAFCODomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
1.70
1.95
Strzelone
1.50
0.40
0.95
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Red LionsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
2.20
2.00
Strzelone
1.10
0.40
0.75
Stracone
0.70
1.80
1.25
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
80%
50%

Ostatnie 10 meczów

MAFCO jest o +275% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
MAFCO u siebie
0.40 gola/mecz
Red Lions na wyjeździe

Progi bramkowe

MAFCORed Lions
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
44% (8/18)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
44% (8/18)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
72% (13/18)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
72% (13/18)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMAFCORed Lions
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Silver Strikers14851292.07
3Blue Eagles14914282.00
4Nyasa Big Bullets14761271.93
5Masters FC14635211.50
6Chitipa United14626201.43
7Red Lions14545191.36
8Mitundu Baptist14545191.36
9Moyale Barracks14464181.29
10Ekhaya14455171.21
11CIVO United14527171.21
12Dedza Dynamos14356141.00
13MAFCO14347130.93
14Karonga United14347130.93
15Kamuzu Barracks14338120.86
16Creck1423990.64