Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Red Lions
Streaki - Red Lions
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Red Lions — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Red Lions — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Red Lions — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Red Lions — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Red Lions — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Red Lions — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Moyale Barracks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Moyale Barracks — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Moyale Barracks — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Moyale Barracks — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Red Lions
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Red Lions — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Moyale Barracks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Moyale Barracks — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Moyale Barracks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Moyale Barracks jest o 14% lepsza niż Red Lions pod względem odsetku wygranych meczów.
| Red Lions | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.50 | 2.00 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
| Moyale Barracks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.60 | 0.30 | 0.95 |
Stracone | 0.60 | 2.00 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Dvs Kamuzu Barracks0-0
- 25.07.2026Lvs Blue Eagles2-3
- 18.07.2026Lvs MAFCO0-2
- 05.07.2026Wvs CIVO United1-0
- 28.06.2026Lvs Silver Strikers0-3
- 21.06.2026Wvs Chitipa United1-0
- 31.05.2026Lvs Karonga United0-1
- 23.05.2026Wvs Mitundu Baptist1-0
- 17.05.2026Dvs Nyasa Big Bullets0-0
- 10.05.2026Wvs Dedza Dynamos3-0
- 08.08.2026Dvs Be Forward Wanderers1-1
- 25.07.2026Wvs CIVO United1-0
- 18.07.2026Dvs Masters FC2-2
- 04.07.2026Lvs Blue Eagles0-1
- 28.06.2026Dvs Karonga United0-0
- 21.06.2026Wvs Mitundu Baptist2-0
- 31.05.2026Dvs Nyasa Big Bullets1-1
- 23.05.2026Wvs Creck1-0
- 16.05.2026Lvs Ekhaya0-2
- 09.05.2026Wvs Chitipa United3-2
Progi bramkowe
| Red Lions | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 45% (9/20) |
| Red Lions | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 45% (9/20) |
| Red Lions | Moyale Barracks | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 45% (9/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Red Lions | Moyale Barracks | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

