Football Stats
Herb Kamuzu Barracks
Kamuzu BarracksŚr. pkt/mecz 1.05
Malawi / Super League16 sierpnia 2026 14:30
Herb Be Forward Wanderers
Be Forward WanderersŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kamuzu Barracks

Streaki - Kamuzu Barracks

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kamuzu Barracks — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kamuzu Barracks — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kamuzu Barracks — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kamuzu Barracks — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Be Forward Wanderers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Be Forward Wanderers — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Be Forward Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Be Forward Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Kamuzu Barracks

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kamuzu Barracks — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kamuzu Barracks — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kamuzu Barracks — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Be Forward Wanderers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Be Forward Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Be Forward Wanderers — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Be Forward Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks02Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers
27.12Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers22Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks
15.06Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks03Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers
29.08Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks01Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers
07.04Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers11Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks
13.09Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers11Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks
29.07Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks10Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers
08.10Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks00Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers
24.04Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers12Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks
22.05Herb Be Forward WanderersBe Forward Wanderers20Herb Kamuzu BarracksKamuzu Barracks

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Be Forward Wanderers jest o 67% lepsza niż Kamuzu Barracks pod względem odsetku wygranych meczów.

Kamuzu BarracksDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.00
2.35
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Be Forward WanderersDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
2.10
1.80
1.95
Stracone
0.70
0.70
0.70
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Be Forward Wanderers jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Kamuzu Barracks u siebie
1.80 gola/mecz
Be Forward Wanderers na wyjeździe

Progi bramkowe

Kamuzu BarracksBe Forward Wanderers
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKamuzu BarracksBe Forward Wanderers
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Silver Strikers14851292.07
3Blue Eagles14914282.00
4Nyasa Big Bullets14761271.93
5Masters FC14635211.50
6Chitipa United14626201.43
7Red Lions14545191.36
8Mitundu Baptist14545191.36
9Moyale Barracks14464181.29
10Ekhaya14455171.21
11CIVO United14527171.21
12Dedza Dynamos14356141.00
13MAFCO14347130.93
14Karonga United14347130.93
15Kamuzu Barracks14338120.86
16Creck1423990.64