Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Negelle Arsi
Streaki - Negelle Arsi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Negelle Arsi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Negelle Arsi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Negelle Arsi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Negelle Arsi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Negelle Arsi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Awassa Kenema
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Awassa Kenema — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Awassa Kenema — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Awassa Kenema — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Awassa Kenema — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Awassa Kenema — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Negelle Arsi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Negelle Arsi — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Negelle Arsi — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Awassa Kenema
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Awassa Kenema — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Awassa Kenema — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Awassa Kenema — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Awassa Kenema — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Negelle Arsi jest o 20% lepsza niż Awassa Kenema pod względem odsetku wygranych meczów.
| Negelle Arsi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
Strzelone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Awassa Kenema | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Dvs Welayta Dicha0-0
- 21.05.2026Dvs Suhul Shire0-0
- 14.05.2026Lvs Mekelakeya0-4
- 11.05.2026Wvs Dire Dawa Kenema3-0
- 06.05.2026Wvs Welwalo Adigrat Uni2-1
- 30.04.2026Dvs Fasil Ketema0-0
- 19.04.2026Dvs Hadiya Hosaena1-1
- 13.04.2026Dvs Sheger Ketema1-1
- 09.04.2026Dvs Ethiopian Medhin1-1
- 05.04.2026Wvs Adama Kenema2-1
- 28.05.2026Wvs Ethiopia Bunna1-0
- 20.05.2026Lvs Kedus Giorgis0-1
- 16.05.2026Dvs Arba Minch Kenema0-0
- 09.05.2026Lvs Hadiya Hosaena0-1
- 04.05.2026Dvs Sheger Ketema1-1
- 29.04.2026Lvs Ethiopian Medhin1-2
- 19.04.2026Dvs Mekelakeya0-0
- 15.04.2026Dvs Suhul Shire0-0
- 09.04.2026Lvs Fasil Ketema0-1
- 05.04.2026Dvs Welwalo Adigrat Uni2-2
Progi bramkowe
| Negelle Arsi | Awassa Kenema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Negelle Arsi | Awassa Kenema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Negelle Arsi | Awassa Kenema | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Negelle Arsi | Awassa Kenema | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

