Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Mekelakeya
Streaki - Mekelakeya
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mekelakeya — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mekelakeya — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Mekelakeya — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mekelakeya — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Mekelakeya — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mekelakeya — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mekelakeya — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ethiopian Medhin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ethiopian Medhin — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ethiopian Medhin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ethiopian Medhin — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ethiopian Medhin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ethiopian Medhin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ethiopian Medhin — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ethiopian Medhin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Mekelakeya
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mekelakeya — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mekelakeya — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mekelakeya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mekelakeya — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mekelakeya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Ethiopian Medhin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ethiopian Medhin — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ethiopian Medhin — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ethiopian Medhin — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ethiopian Medhin — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ethiopian Medhin — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ethiopian Medhin jest o 17% lepsza niż Mekelakeya pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mekelakeya | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
Strzelone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Ethiopian Medhin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Kedus Giorgis0-3
- 28.05.2026Lvs Arba Minch Kenema1-2
- 19.05.2026Dvs Bahardar1-1
- 14.05.2026Wvs Negelle Arsi4-0
- 09.05.2026Dvs Ethiopia Bunna1-1
- 04.05.2026Dvs Adama Kenema0-0
- 29.04.2026Wvs Mebrat Hayl1-0
- 19.04.2026Dvs Awassa Kenema0-0
- 15.04.2026Wvs Dire Dawa Kenema2-1
- 10.04.2026Wvs Sidama Bunna3-1
- 14.06.2026Wvs Dire Dawa Kenema1-0
- 30.05.2026Dvs Welwalo Adigrat Uni1-1
- 19.05.2026Dvs Welayta Dicha0-0
- 15.05.2026Dvs Mekelle Kenema1-1
- 11.05.2026Wvs Ethiopia Nigd Bank2-1
- 06.05.2026Wvs Sidama Bunna1-0
- 29.04.2026Wvs Awassa Kenema2-1
- 20.04.2026Dvs Mebrat Hayl1-1
- 15.04.2026Dvs Bahardar1-1
- 09.04.2026Dvs Negelle Arsi1-1
Progi bramkowe
| Mekelakeya | Ethiopian Medhin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Mekelakeya | Ethiopian Medhin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| Mekelakeya | Ethiopian Medhin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mekelakeya | Ethiopian Medhin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

