Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Arba Minch Kenema
Streaki - Arba Minch Kenema
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arba Minch Kenema — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arba Minch Kenema — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Arba Minch Kenema — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arba Minch Kenema — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Arba Minch Kenema — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Arba Minch Kenema — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Arba Minch Kenema — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Welwalo Adigrat Uni
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Welwalo Adigrat Uni — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Welwalo Adigrat Uni — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Arba Minch Kenema
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arba Minch Kenema — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arba Minch Kenema — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arba Minch Kenema — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Welwalo Adigrat Uni
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Welwalo Adigrat Uni — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Welwalo Adigrat Uni — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Welwalo Adigrat Uni — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arba Minch Kenema jest o 17% lepsza niż Welwalo Adigrat Uni pod względem odsetku wygranych meczów.
| Arba Minch Kenema | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 60% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.00 | 2.30 |
Strzelone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
Stracone | 1.70 | 0.70 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Welwalo Adigrat Uni | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.06.2026Lvs Fasil Ketema0-2
- 15.06.2026Wvs Suhul Shire2-0
- 28.05.2026Wvs Mekelakeya2-1
- 21.05.2026Lvs Sidama Bunna0-3
- 16.05.2026Dvs Awassa Kenema0-0
- 10.05.2026Lvs Welayta Dicha2-3
- 05.05.2026Wvs Mekelle Kenema2-0
- 30.04.2026Dvs Ethiopia Nigd Bank0-0
- 19.04.2026Dvs Ethiopia Bunna1-1
- 13.04.2026Dvs Kedus Giorgis2-2
- 22.06.2026Lvs Hadiya Hosaena0-1
- 16.06.2026Dvs Sheger Ketema0-0
- 30.05.2026Dvs Ethiopian Medhin1-1
- 21.05.2026Dvs Adama Kenema0-0
- 16.05.2026Wvs Mebrat Hayl2-1
- 10.05.2026Dvs Bahardar0-0
- 06.05.2026Lvs Negelle Arsi1-2
- 30.04.2026Wvs Ethiopia Bunna4-2
- 18.04.2026Wvs Ethiopia Nigd Bank2-0
- 13.04.2026Lvs Mekelle Kenema1-2
Progi bramkowe
| Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
| Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
| Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.00 (1/40) | 7.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | 3.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 3 | 3 | — |
| Ogółem | Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 4 | 4 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (1/1) | 5.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Total Cards | 5 | 5 | — |
Highest in a Match | 5 | 5 | — |
Lowest in a Match | 5 | 5 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Arba Minch Kenema | Welwalo Adigrat Uni | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

