Football Stats
Herb Magesi
MagesiŚr. pkt/mecz 0.90
RPA / Premiership13 czerwca 2026 15:00
Herb Milford FC
Milford FCŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Magesi

0W — Magesi1D1W — Milford FC

Streaki - Magesi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Magesi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Magesi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Magesi — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Magesi — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Magesi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Magesi — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Magesi — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Magesi — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Magesi — poniżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Magesi — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Magesi — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Milford FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Milford FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Milford FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Milford FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Milford FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Milford FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Milford FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Milford FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Milford FC — powyżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
  • Milford FC — poniżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Milford FC — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Milford FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Milford FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Magesi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Milford FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Milford FC — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Milford FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.06Herb MagesiMagesi11Herb Milford FCMilford FC
03.06Herb Milford FCMilford FC10Herb MagesiMagesi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Milford FC jest o 125% lepsza niż Magesi pod względem odsetku wygranych meczów.

MagesiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
1.30
2.25
Strzelone
1.50
0.30
0.90
Stracone
1.70
1.00
1.35
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
45%
39%
42%
Śr. strzały/mecz
13.56
8.25
11.06
Śr. faule/mecz
14.11
13.00
13.59
Milford FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
1.70
2.00
Strzelone
1.80
0.80
1.30
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Magesi jest o +87% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Magesi u siebie
0.80 gola/mecz
Milford FC na wyjeździe

Progi bramkowe

MagesiMilford FC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMagesiMilford FC
Match Corners AVG
8.24 (17/40)
8.24 (17/20)
Over 6.5 Corners
59% (10/17)
59% (10/17)
Over 7.5 Corners
53% (9/17)
53% (9/17)
Over 8.5 Corners
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 9.5 Corners
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 10.5 Corners
24% (4/17)
24% (4/17)
Over 11.5 Corners
24% (4/17)
24% (4/17)
Over 12.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMagesiMilford FC
Corners Earned Match
3.40
3.40
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
68
68

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Milford FC notuje o 30% wyższy wynik niż Magesi pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMagesiMilford FC
Match Cards AVG
4.67 (21/21)
4.60 (20/20)
6.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
76% (16/21)
75% (15/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
38% (8/21)
35% (7/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
5% (1/21)
5% (1/20)
0% (0/1)
Total Cards
98
92
6
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
6

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMagesiMilford FC
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Magesi18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Milford FC18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — RPA, realne dane wkrótce.