Football Stats
Herb Atletico-MG
Atletico-MGŚr. pkt/mecz 1.55
Brazylia / Copa Do Brasil2 sierpnia 2026 00:30
Herb Juventude
JuventudeŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico-MG

6W — Atletico-MG3D1W — Juventude

Streaki - Atletico-MG

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico-MG — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Juventude

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventude — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Juventude — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Juventude — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Juventude — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Juventude — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Atletico-MG

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Juventude

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventude — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.08Herb JuventudeJuventude01Herb Atletico-MGAtletico-MG
01.08Herb Atletico-MGAtletico-MG00Herb JuventudeJuventude
01.10Herb Atletico-MGAtletico-MG00Herb JuventudeJuventude
05.05Herb JuventudeJuventude01Herb Atletico-MGAtletico-MG
27.11Herb Atletico-MGAtletico-MG23Herb JuventudeJuventude
16.07Herb JuventudeJuventude11Herb Atletico-MGAtletico-MG
27.10Herb Atletico-MGAtletico-MG10Herb JuventudeJuventude
02.07Herb JuventudeJuventude12Herb Atletico-MGAtletico-MG
20.11Herb Atletico-MGAtletico-MG20Herb JuventudeJuventude
08.08Herb JuventudeJuventude12Herb Atletico-MGAtletico-MG

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventude jest o 11% lepsza niż Atletico-MG pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico-MGDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
2.20
2.50
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
15.50
12.00
13.56
Śr. faule/mecz
11.00
13.60
12.44
JuventudeDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
1.85
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
0.20
1.20
0.70
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
15.10
10.10
12.60
Śr. faule/mecz
18.50
15.50
17.00

Ostatnie 10 meczów

Atletico-MG jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Atletico-MG u siebie
0.70 gola/mecz
Juventude na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico-MGJuventude
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico-MG notuje o 8% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAtletico-MGJuventude
Match Corners AVG
9.18 (38/40)
9.56 (18/20)
8.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
76% (29/38)
72% (13/18)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
63% (24/38)
67% (12/18)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
55% (21/38)
67% (12/18)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
61% (11/18)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
32% (12/38)
39% (7/18)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
28% (5/18)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
17% (3/18)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
17% (3/18)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico-MGJuventude
Corners Earned Match
4.55
4.95
4.15
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
182
99
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Juventude notuje o 17% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico-MGJuventude
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
4.05 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
176
81
95
Highest in a Match
14
14
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico-MGJuventude
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Copa Do Brasil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Atletico-MG18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Juventude18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.