Football Stats
Herb Corinthians
Flaga BrazyliaCorinthians
10. miejsce w tabeli Serie A
Brazylia / Serie ASezon 2026/27

2026/27 Corinthians — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W5
R3
P5
Gz13
Gs11
RB+2
Śr. pkt1.38
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W3
R5
P4
Gz13
Gs14
RB-1
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze25
W8
R8
P9
Gz26
Gs25
RB+1
Śr. pkt1.28
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Corinthians — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Corinthians — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Corinthians — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Corinthians — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Corinthians — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Corinthians — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Corinthians — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Corinthians — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Corinthians — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Corinthians — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Corinthians — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Corinthians — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Corinthians — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Corinthians — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Corinthians — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Corinthians — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Corinthians — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Corinthians — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb CorinthiansCorinthians01Santos
23.08Coritiba21Herb CorinthiansCorinthians
16.08Herb CorinthiansCorinthians12Cruzeiro
09.08RB Bragantino02Herb CorinthiansCorinthians
06.08Herb CorinthiansCorinthians21Internacional
02.08Internacional20Herb CorinthiansCorinthians
30.07Herb CorinthiansCorinthians00Atletico Paranaense
26.07Bahia11Herb CorinthiansCorinthians
23.07Herb CorinthiansCorinthians30Remo
30.05Gremio13Herb CorinthiansCorinthians

Corinthians — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
0.90
2.00
Strzelone
0.80
0.60
1.40
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
15.89
Śr. faule/mecz
12.67
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.10
2.30
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.80
0.40
1.20
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
12.22
Śr. faule/mecz
14.67

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 15% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.04
12.85
11.17
Strzały celne / mecz
3.56
4.08
3.00
Strzały niecelne / mecz
4.72
4.92
4.50
Skuteczność strzałów
8.6%
7.8%
9.7%
Strzały na gola
11.58
12.85
10.31
Strzały celne na gola
3.42
4.08
2.77
Strzały Over 10.5
64% (16/25)
77% (10/13)
50% (6/12)
Strzały Over 11.5
52% (13/25)
62% (8/13)
42% (5/12)
Strzały Over 12.5
44% (11/25)
54% (7/13)
33% (4/12)
Strzały Over 13.5
32% (8/25)
38% (5/13)
25% (3/12)
Strzały Over 14.5
32% (8/25)
38% (5/13)
25% (3/12)
Strzały celne Over 3.5
52% (13/25)
69% (9/13)
33% (4/12)
Strzały celne Over 4.5
28% (7/25)
46% (6/13)
8% (1/12)
Strzały celne Over 5.5
16% (4/25)
23% (3/13)
8% (1/12)
Strzały celne Over 6.5
8% (2/25)
8% (1/13)
8% (1/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 39% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
4.55
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (23/23)
100% (11/11)
100% (12/12)
Match Offsides Over 1.5 %
96% (22/23)
100% (11/11)
92% (11/12)
Match Offsides Over 2.5 %
96% (22/23)
100% (11/11)
92% (11/12)
Match Offsides Over 3.5 %
48% (11/23)
64% (7/11)
33% (4/12)
Team Offsides AVG
1.78
2.09
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
87% (20/23)
82% (9/11)
92% (11/12)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (13/23)
64% (7/11)
50% (6/12)
Team Offsides Over 2.5 %
26% (6/23)
45% (5/11)
8% (1/12)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 61% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.89
1.09
0.68
xGA (Against)
0.94
0.92
0.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.83 (18/20)
9.22 (9/10)
8.44 (9/10)
Over 6.5 Corners
67% (12/18)
89% (8/9)
44% (4/9)
Over 7.5 Corners
61% (11/18)
78% (7/9)
44% (4/9)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
39% (7/18)
44% (4/9)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
22% (4/18)
22% (2/9)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.40
5.80
5.00
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
108
58
50

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.35 (20/20)
5.10 (10/10)
5.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
107
51
56
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
2
2
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Corinthians

Wynik meczu

1-1
4 (16%)
1-2
4 (16%)
0-0
4 (16%)
1-0
3 (12%)
2-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (32%)
1-1
5 (20%)
0-1
5 (20%)
1-2
2 (8%)
1-0
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Corinthians

Liczba goli w meczu

2
7 (28%)
3
5 (20%)
1
5 (20%)
0
4 (16%)
4
3 (12%)

Liczba goli do przerwy

0
8 (32%)
2
7 (28%)
1
7 (28%)
3
3 (12%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie A.

Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58