Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dinamo Zagreb
Streaki - Dinamo Zagreb
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Zagreb — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Zagreb — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dinamo Zagreb — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Dinamo Zagreb — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Dinamo Zagreb — wygrywa (14/20, 70%)
- Dinamo Zagreb — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Dinamo Zagreb — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Dinamo Zagreb — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
- Dinamo Zagreb — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Streaki - NK Varazdin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- NK Varazdin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- NK Varazdin — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- NK Varazdin — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- NK Varazdin — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- NK Varazdin — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- NK Varazdin — jest niepokonany (15/20, 75%)
- NK Varazdin — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- NK Varazdin — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- NK Varazdin — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Dinamo Zagreb
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Zagreb — jest niepokonany w 32 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Zagreb — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - NK Varazdin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 NK Varazdin — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Zagreb jest o 17% lepsza niż NK Varazdin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo Zagreb | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.30 | 3.15 |
Strzelone | 2.30 | 2.70 | 2.50 |
Stracone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 63% | 56% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 20.75 | 16.33 | 18.41 |
Śr. faule/mecz | 12.50 | 11.00 | 11.67 |
| NK Varazdin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 45% | 43% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 12.67 | 11.88 |
Śr. faule/mecz | 12.63 | 12.78 | 12.71 |
Ostatnie 10 meczów
- 18.08.2026Dvs Viking2-2
- 14.08.2026Wvs Rudes4-0
- 11.08.2026Wvs Kauno Žalgiris2-1
- 04.08.2026Wvs Kauno Žalgiris5-0
- 31.07.2026Wvs NK Slaven Belupo2-0
- 28.07.2026Dvs FC Thun2-2
- 21.07.2026Dvs FC Thun1-1
- 23.05.2026Dvs NK Lokomotiva Zagreb0-0
- 17.05.2026Wvs NK Slaven Belupo4-1
- 13.05.2026Wvs HNK Rijeka2-0
- 16.08.2026Wvs HNK Rijeka2-0
- 09.08.2026Wvs NK Slaven Belupo4-1
- 02.08.2026Wvs HNK Hajduk Split2-1
- 30.07.2026Lvs FK Jablonec0-2
- 23.07.2026Wvs FK Jablonec3-2
- 02.07.2026Wvs FC Voluntari2-1
- 23.05.2026Wvs Istra 19612-0
- 15.05.2026Wvs Vukovar2-0
- 09.05.2026Dvs NK Lokomotiva Zagreb1-1
- 03.05.2026Lvs HNK Hajduk Split1-3
Progi bramkowe
| Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dinamo Zagreb notuje o 10% wyższy wynik niż NK Varazdin pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.23 (35/40) | 10.72 (18/20) | 9.71 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (29/35) | 72% (13/18) | 94% (16/17) |
Over 7.5 Corners | 71% (25/35) | 72% (13/18) | 71% (12/17) |
Over 8.5 Corners | 66% (23/35) | 72% (13/18) | 59% (10/17) |
Over 9.5 Corners | 54% (19/35) | 61% (11/18) | 47% (8/17) |
Over 10.5 Corners | 46% (16/35) | 56% (10/18) | 35% (6/17) |
Over 11.5 Corners | 34% (12/35) | 44% (8/18) | 24% (4/17) |
Over 12.5 Corners | 31% (11/35) | 39% (7/18) | 24% (4/17) |
Over 13.5 Corners | 26% (9/35) | 39% (7/18) | 12% (2/17) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/35) | 17% (3/18) | 6% (1/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.90 | 6.85 | 2.95 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 70% (14/20) | 10% (2/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 85% (17/20) | 25% (5/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 75% (15/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 60% (12/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 55% (11/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 30% (6/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 196 | 137 | 59 |
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 3.60 | 6.80 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 70% (14/20) | 10% (2/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 60% (12/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 40% (8/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 30% (6/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (8/40) | 5% (1/20) | 35% (7/20) |
Corners Against | 208 | 72 | 136 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. NK Varazdin notuje o 27% wyższy wynik niż Dinamo Zagreb pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.80 (40/40) | 3.35 (20/20) | 4.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 152 | 67 | 85 |
Highest in a Match | 8 | 7 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dinamo Zagreb jest o 74% lepsza niż NK Varazdin pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.89 | 19.50 | 11.20 |
Strzały celne / mecz | 5.11 | 6.75 | 3.80 |
Strzały niecelne / mecz | 5.89 | 7.25 | 4.80 |
Skuteczność strzałów | 16.4% | 14.1% | 19.6% |
Strzały na gola | 6.09 | 7.09 | 5.09 |
Strzały celne na gola | 2.09 | 2.45 | 1.73 |
Strzały Over 10.5 | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
Strzały Over 11.5 | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
Strzały Over 12.5 | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
Strzały Over 13.5 | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
Strzały Over 14.5 | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
Strzały celne Over 3.5 | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
Strzały celne Over 4.5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
Strzały celne Over 5.5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dinamo Zagreb notuje o 33% wyższy wynik niż NK Varazdin pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.75 | 4.00 | 2.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (3/3) | 100% (5/5) |
Match Offsides Over 1.5 % | 63% (5/8) | 67% (2/3) | 60% (3/5) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (4/8) | 67% (2/3) | 40% (2/5) |
Match Offsides Over 3.5 % | 25% (2/8) | 67% (2/3) | 0% (0/5) |
Team Offsides AVG | 1.13 | 1.33 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (7/8) | 67% (2/3) | 100% (5/5) |
Team Offsides Over 1.5 % | 13% (1/8) | 33% (1/3) | 0% (0/5) |
Team Offsides Over 2.5 % | 13% (1/8) | 33% (1/3) | 0% (0/5) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dinamo Zagreb jest o 40% lepsza niż NK Varazdin pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.86 | 2.21 | 1.58 |
xGA (Against) | 0.62 | 0.55 | 0.68 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Zagreb | NK Varazdin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

