Football Stats
Herb NK Lokomotiva Zagreb
Flaga ChorwacjaNK Lokomotiva Zagreb
6. miejsce w tabeli HNL
Chorwacja / HNLSezon 2026/27

2026/27 NK Lokomotiva Zagreb — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R0
P3
Gz4
Gs9
RB-5
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R0
P3
Gz7
Gs10
RB-3
Śr. pkt1.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Lokomotiva Zagreb — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • NK Lokomotiva Zagreb — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Lokomotiva Zagreb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08HNK Hajduk Split20Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
21.08Rudes41Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
15.08NK Osijek10Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
08.08Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb31HNK Gorica
01.08Istra 196123Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
10.07Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb22FK Partizan
23.05Dinamo Zagreb00Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
16.05Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb11HNK Hajduk Split
09.05NK Varazdin11Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb
03.05Herb NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb03HNK Rijeka

NK Lokomotiva Zagreb — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 60% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
3.20
Strzelone
1.00
0.70
1.70
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
10.89
Śr. faule/mecz
13.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.20
2.20
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
8.11
Śr. faule/mecz
13.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.75
11.00
8.00
Strzały celne / mecz
3.00
4.00
2.67
Strzały niecelne / mecz
3.00
2.00
3.33
Skuteczność strzałów
20.0%
27.3%
16.7%
Strzały na gola
5.00
3.67
6.00
Strzały celne na gola
1.71
1.33
2.00
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
100% (1/1)
0% (0/3)
Strzały Over 11.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
2.00
3.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
0.75
1.00
0.67
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.89
1.13
0.81
xGA (Against)
1.94
1.52
2.07
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.33 (18/20)
8.89 (9/10)
9.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
83% (15/18)
78% (7/9)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
67% (6/9)
33% (3/9)
Over 9.5 Corners
44% (8/18)
56% (5/9)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
33% (6/18)
33% (3/9)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
22% (4/18)
22% (2/9)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.75
5.00
4.50
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Corners Earned
95
50
45

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.05 (20/20)
4.00 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
81
40
41
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny NK Lokomotiva Zagreb

Wynik meczu

3-2
1 (20%)
0-2
1 (20%)
3-1
1 (20%)
0-1
1 (20%)
1-4
1 (20%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (20%)
0-1
1 (20%)
2-0
1 (20%)
0-0
1 (20%)
1-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny NK Lokomotiva Zagreb

Liczba goli w meczu

5
2 (40%)
2
1 (20%)
4
1 (20%)
1
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
3
1 (20%)
1
1 (20%)
0
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi HNL.

HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Osijek5401122.40
2NK Varazdin5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
7Istra 1961512251.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20